Su Baskını ve Sel Sonrası Temizlik

İzmir Temizlik Hizmetleri

İzmir’de doğal ve ya yapay sebeplerden dolayı oluşan su baskınları ve sel gibi nedenlerle ev ve iş yerlerinizi temizletmek için firmamızla görüşüp, acil su baskını sonrası temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bizlere 0232 362 01 00 numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka’da Su Baskını Sonrası Temizlik Şirketi, Menemen’de sel Baskını temizlik firması, Çiğli’de Temizlik Firması, İzmir’de Ev Temizlik Şirketleri

İzmir Temizlik Şirketi, İzmir’in tüm semtlerinde acil su çekim hizmeti sunmaktadır. Hemen bizlere ulaşarak hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

İzmir’i biz temizliyoruz… İhtiyacınız olan tüm temizlik hizmetleri için bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

İzmir’de Su Baskını, yağışlar yüzünden oluşan su baskınları ya da diğer sebeplerden dolayı oluşan su baskını hasarları hemen giderilmesi gerekir. Aksi halde döşemeleriniz, ev eşyalarınız, parkeleriniz zarar görür. Bu nedenle bizlere saat kaç olursa olsun hemen ulaşıp temizlik ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.


2 COMMENTS

izmir temizlikçi

  • Mayıs 30, 2015 AT 2:10 am

Son zamanlarda olan yağan yağmurlar nedeniyle evimin su basmıştı, bir arkadaşım bu şirketi önerdi, hemen aradım gelip hızlı bir şekilde suyu tahliye edip temizlediler. Çok memnun kaldım, ayrıca müşteri memnuniyetine çok önem veriliyor, bu yüzden ben de yorum yapıyorum. Tavsiye ederim arkadaşlar. Kesinlikle bu girma işini biliyor.

izmir temizlikçi

  • Haziran 26, 2015 AT 11:19 pm

Su çekimi konusunda çok başarılı bir firma, hızlı ve ayrıca 7 gün 24 saat destek ve hizmet vermesi burayı tercih edilebilir kılmaktadır. Ben almış olduğum hizmetten dolayı memnun kaldım.

Mobil ARAMA
Bize Gelin