x

Alsancak Ev Temizliği

Eviniz ister boş olsun, ister dolu, en kaliteli hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Her ayrıntı için ayrı bir ekipman kullanıp, en güçlü temizleyicilerimiz ile sağladığımız temizlik uzun süre kalıcı hijyen sağlıyor. Alsancak ev temizliği firmaları arasında en çok tercih ve tavsiye edilen bizler, banyo ve tuvaletlerinizin ilk günkü gibi ışıl ışıl olmasını da sağlıyoruz.

Mermer ve fayanslar genellikle evlerin en çok kirlenen noktalarıdır. Derz araları zamanlar kararız ve kirli bir görüntü oluşturur. Profesyonel Alsancak ev temizlik şirketi ekibi olarak derzler için en güçlü kimyasalları kullanıyoruz. Üstelik bu kimyasallar asla sizin sağlığınıza zarar vermiyor. Çünkü tüm temizlik ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak geliyor.

Alsancak Temizlik Şirketi, ev temizliği  hizmetlerimizin çok önemli bölümlerinden birisidir. Temiz bir evde yaşama, sizlerin en doğal hakkı. Yüksek motivasyon ve sağlık için ev temizliği kurallarına titizlikle uyulmalıdır. İzmir alsancak ev temizliği için profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Ev Temizliğinde düzenli olarak yapılması misafirlerinizin yada ailenizin sağlığı açısından önemlidir.

Alsancak en iyi ev temizlik firması


Tüm Personelimiz sigortalıdır…

Ev Temizliğinde Yapılan bir kaç işlemden örnekler ;

Çelik ve ahşap eşyalar, masa sehpa, koltuk, dolap, kapı ve lambirlerin tüm ahşap bölümleri gerekli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Temizlik yapılırken masa üzerindeki evrakların dağılmamasına,bilgisayar, telefon, hesap makinesi gibi emtiaların zarar görmemesine özellikle dikkat edilir.

İş yerlerinin özelliğine göre bina girişi, cam kapılar, merdiven trabzanları ve asansörler temizlenir.

Lavaboların duvar ve zeminleri  temizlenir, lavabo ve klozetler gerekli temizlik malzemesi ile temizlenerek dezenfekte edilir.

Cam ve çerçevelerin içi ve dış yüzeyleri cam aparatlarıyla silinerek temizlenir, özellikle dış cephe camları silinirken gerekli önlemler alınarak kazaların olması önlenir.

İzmir Alsancak Ev ve Ofis Temizliği

Alsancak  Ev temizliğinde amaç; boş veya dolu olan meskenlerinizin  temiz, hijyenik ve göze hoş görünmesini sağlamaktır.

konak Ev temizliği özel bilgi ve beceri gerektiren bir iştir Çünkü bir çok evde lavabo ve banyolar özel malzemeler ile kaplanmıştır. Kullanılacak yanlış bir kimyasal armatörlerin bozulmasına ve kararmasına neden olacaktır.

Alsancak  Cam ve Cephe Temizliği

Alsancak  Cam silme için önceden keşif yapılarak hangi tip bir ekipman kullanılacağı belirleriz
Çok katlı binalarda kiralama yöntemi ile vinç kullanılma... Asansörü olmayan  binaların camları 25-35 metreye kadar yüksekliği olan vinçler kiralanarak yapılmaktadır…

 

Alsancak Ev Temizliği (1 Yorum)

  1. Alsancak Temizlik Şirketi olarak her daim hizmet etmeye hazırız.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hemen Arayın