x

İnşaat sonunda gereli olan detaylı temizliğin kişilerin tek başına yapmaları imkânsızdır. İnşaat kalıntıları ve daha birçok kirli alan için temizlik şirketlerinden destek almak kısa süre de tertemiz alanlara sahip olmamızı sağlayacaktır.

İnşaat Sonrası Temizlik

İzmir’de bulunan İzmir temizlik firmaları bu konuda verdiği hizmetlerinde inşaat sonu temizlikleri için uzman ekibi ile yıllardır varlıklarını sürdürmektedir. Güçlü kir çıkarıcılar ve azimli personellerimiz ile inşat sonunda oluşan kirli alanlar kısa süre de temizlenerek teslim edilmektedir. İnşaatın boyutuna göre gönderilen personel sayısı sizlere zaman kaybı yaşatmadan temizlik hizmeti vermektedir. İzmir temizlik hizmetleri kapsamında alacağınız inşaat sonu temizlikler kalitenin benimsendiği ve tecrübenin bir hayli fazla olduğu temizlik hizmetleridir.

Evinizde ya da işyerinizde gerçekleşen bir tadilat, ortalığın birbirine girmesine sebep olabilir. Ayrıca uçuşan toz bulutu eşyalarınızın üzerine yapışarak, sağlığınızı tehdit eder, kötü ve pis bir görüntü oluşturur. İnşaat sonrası temizlik hizmeti veren bizler, kısa süre içinde evlerinizi ve iş yerlerinizi eski haline getiriyoruz. Çünkü bu alanda deneyim sahibi olan personeller ile hizmet veriyoruz.

İnşaat sonrası temizlik gibi kapsamlı bir hizmet için endüstriyel ekipmanlardan da destek alıyoruz. Bu ekipmanlar sayesinde eşyalarınızı kısa sürede kurutabiliyor ve aynı gün kullanılmalarını sağlayabiliyoruz. Ayrıca temizlikte kullandığımız ürünlerimizin kalitesi 1. Sınıftır. Çimento atıkları dahi bu temizleyicilerimiz sayesinde tamamen sökülüp atılır. Camlarınız tadilatta eser kalmayacak şekilde temizlenir ve parlatılır.

 

Yüzde 100 Memnuniyet

Silikon, harç ve boya kalıntılarından kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Yüzde 100 memnuniyet garantisi veren firmamız, petek aralarını ve prizleri dahi itinayla temizliyor. Eğer fayanslarınızda, seramiklerinizde ya da duvarlarınızda çıkmayan boya lekeleri varsa endişelenmeyin. Çünkü en kaliteli kimyasallar ile tek çırpıda bu lekeleri yok ediyoruz.

İnşaat sonrası temizlik kaba ve ince olmak üzere 2’ye ayrılır. Önce boya ve harç lekelerinin yok edilmesi için kaba bir temizlik uygulanır. Ardından tek bir toz zerreciği kalmayacak şekilde ince temizlik yapılır. Kısacası ortamda inşaat sonrasından hiçbir eser bırakılmaz. Eşyalarınız yeniden yerleştirilir ve istediğiniz gibi dizayn edilir.

 

 

 

 

Hemen Arayın