x

İzmir Ev Temizlik Şirketi

İzmir Ev Temizliği

İzmir Temizlik Şirketleri olarak sunduğumuz hizmetler

Günlük yaşantımızda, bulunduğumuz ortamın, oturduğumuz yerin, hijyenik olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra, izmir günlük ev temizliği yapılmış temiz ve düzenli bir evde yaşamak, insana rahatlık, ferahlık ve huzur verir. Yerlerdeki çöp kırıntıları, raflarda ve yüzeylerdeki toz birikintilerini kimse hoş karşılamaz. Hanımların, çoğu zaman ya da her gün temizlikle uğraşacak zamanları olmuyor. Çalışan bayanlar açısından, izin günlerinde ev temizliği yapmak adeta işkence gibi gelebilir. Ailesine veya kendine ayırdığı vakti temizlikle geçirmek, o kişi için mecburi ve sıkıcı bir iş olarak gelecek ve hafta sonu tatilinde dinlenmesini engelleyecektir.

İzmir günlük Profesyonel ev temizliği, ancak işinde uzman olan izmir günlük ev temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır. Ev hanımı da olsanız, çalışan da olsanız, dört dörtlük bir temizlik yapmanız gerçekten çok zor bir iştir. Temizliğin kendine özgü ince ayrıntıları ve tekniği olduğunu unutmamak gerek. Her işte olduğu gibi, temizlik deyip geçmemek gerek. Temizlik yaparken ilk olarak temizlik malzemelerinin, insan sağlığına zarar vermeyen ve kaliteli ürünler olması gerekiyor. Ayrıca hanımlar, evlerinde temizlik yaparken ne kadar titiz davransalar da, profesyonel bir ev temizliği şirketi kadar temizleyemezler.

İzmir Günlük Ev temizlik hizmeti profesyonellik ve teknik titizlik isteyen bir iştir. Bilindiği gibi, sağlığın yolu temizlikten geçer. Evlerin ve iş yerlerinin, periyodik olarak temizliği çok önemlidir. Neyse ki; böyle durumlar için İzmir ev temizlik şirketleri imdadınıza yetişiyor.

Egem Temizlik  Grubu, İzmir ev temizlik şirketi olarak tecrübeli elemanlarımız, teknik donanımlı ekiplerimizle,  size en güvenilir şekilde hizmet sunmaktayız. Yaptığımız Ev Temizlik Hizmetleri, evin alanına ve durumuna göre; boş ev, eşyalı ev, boş daire, inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlikk, su baskını sonrası temizlik, yazlık ev, dubleks ev,  yeni ev temizliği gibi bir çok şekilde uygulanmaktadır.

İzmir Ev Temizliği

İzmir Günlük Ev temizliği kimi için eğlenceli bir ritüelken, kimi için de can sıkıcı bir zaman kaybıdır. Ancak kabul edilmesi gerekir ki temizliğin hijyen de sağlayabilmesi için profesyonel ellerden çıkmış olması gerekir. Bizler İzmir ev temizliği firması olarak, en kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile temizlik hizmeti veriyoruz. uzun süre kalıcı ve hijyen sağlayan bu hizmetlerimiz sayesinde zamanınız da size kalıyor.

Pek çok firma ev temizliği hizmeti verebilir. Ancak hepsi aynı kalitede ürün kullanmaz. Firmamızın kullandığı tüm temizlik ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı ve 1. Sınıftır. Yani asla hijyen sağlarken sizin sağlığınızı da tehdit etmez. Özellikle de evlerinizde evcil hayvan ya da küçük bebek, çocuk var ise bu kıstas önem taşımaktadır.

Sigortalı Temizlik Hizmetleri

Gündelikçi bir eleman ile çalışırsanız, bu elemanın sigortasını yapmak durumundasınız. Aksi halde çalışan elemanın temizlik işleri esnasında başına bir iş gelmesi sizi sorumlu yapar. Ancak bizler İzmir ev temizliği firması olarak sizlere yönlendirdiğimiz tüm elemanlarımızın sigorta işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Ayrıntılı temizlik için artık saatlerinizi ayırmanıza ve yorulmanıza gerek bulunmuyor. Dilerseniz anahtarınızı bırakıp gidebilir, boş zamanınızı sevdiklerinizle değerlendirebilirsiniz. Evinize döndüğünüzde her yerin ışıl ışıl olduğunu görebilirsiniz. Üstelik son derece ekonomik rakamlara sahip olan firmamız, başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir fiyat politikasına da sahip. Hemen arayın ve randevunuzu oluşturalım.

 

Resimler

Hemen Arayın