x

Coğrafi olarak, Ege Bölgesi’nin tam ortasında bulunan İzmir’in, doğal güzellikleri kadar güzel ve eşsiz olan ev temizlik şirketleri bulunmaktadır. İzmir ev temizlik şirketleri arasında yer alan firmamızda sunduğumuz hizmet kalitesi ile diğer ev temizlik şirketlerine göre rakipsiz bir deneyim sunmaktayız. Son teknoloji olan temizlik gereçlerini kullanarak ev temizlik şirketleri arasında emsali olmayan hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşterinin hayalini kurduğu hijyen ve temizliği sağlayan,  bunun için mücadele eden bir firma olarak paranızın karşılığını, siz değerli müşterilerine fazlasıyla vermekteyiz. Beğenilmeyen temizlik hizmetinden hiçbir ücret talep edilmediği durumlarda gerekli müdahaleleri yaparak kişilere daha iyi bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

İzmir Ev Temizlik Şirketleri
İzmir Ev Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketi olarak her zaman önceliğimiz müşterilerimizin almış oldukları hizmetten memnun kalmaları ve bizler ile çalışmaktan dolayı herhangi bir pişmanlık yaşamamalıdır. İzmir ev temizlik şirketleri arasında bu konu üzerinde en fazla duran ve bu konuyu en fazla önemseyen şirketlerden biri olmaktayız. Bu alanda sahip olduğumuz hizmet anlayışı ve genel olarak yaptığımız işi önemsiyor olmamız bizlerden hizmetten alan kişilerden son derece olumlu geri dönüş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple bizler de ekstra olarak memnun kalmaktayız ve insanların da memnun kalması ile motive olmaktayız.

İzmir Ev Temizlik Şirketleri Nasıl Hizmet Vermektedir?

Sabah saatlerinde temizlik hizmetine gerekli sayıda personel ile başlamaktadır. Öncelikle;  evde bulunan eşyaların kaba tozu, mikro fiber toz bezleri ile alınmakta, eşya üzerinde gözle görülen herhangi bir toz bırakılmamaktadır. İkinci aşamada, evin tüm odaları son teknoloji sanayi tipi elektrikli süpürgeler ile süpürülmektedir. Toz alma konusunda bile belirli bir oran belirlenmekte ve bu orana göre diğer aşamalara geçilmektedir. Toz oranı istenilen düzeye indirildiğinde, üçüncü aşama olan cam silme işlemine geçilmektedir. Özel eğitimli personellerimiz ile İzmir ev temizlik şirketleri olarak cam silme işlemini de kısa bir zamanda ancak etkili bir biçimde tamamlamaktadır. İster yarı zamanlı, ister tam zamanlı hizmet alma imkânı sunuyor ve müşterilerimizin genel olarak temizlik konusundaki taleplerini geri çevirmiyoruz. Gerektiği takdirde hizmet süresini müşteri memnuniyeti sağlanana kadar ücretsiz olarak uzatmaktayız.

 

 

 

Hemen Arayın