x
Temizlik yaptırmak için fiyatlar neye göre belirleniyor ?
Egem Temizlik Şirketimiz de fiyatlar , temizleteceğiniz yerin m² si , temizlenecek yerin konumu ve temizlenecek yerde çalışacak temizlik personelinin sayısına göre en uygun  fiyatlar  ile hesaplanır . Temizlik malzemeleri..
Temizlik konusunda size güvenebilirmiyiz ?
2006 Yılından beri profesyonel kişiler ve son derece kaliteli ürünlerle sizlere yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz . Müşteri memnuniyeti bizler için herzaman önplanda oldu . Pişman olmayacağınız bir temizlik deneyimi için..
Temizlik esnasında temizlenecek yerde olmak zorundamıyım?
Temizlik esnasında temizlenecek yerde bulunmak zorunda değilsiniz . Eviniz yada ofisinizin ( temizlenecek mekanın ) anahtarını Temizlik Şirketimize ya da temizlenecek yerin yakınında güvendiğiniz bir yere de bırakabilirsiniz. Temizlik bitiminde..
Ev Temizliğine kaç kişi geliyorsunuz ?
Evinizin büyüklüğüne , oda ve cam sayısına göre temizlenecek yere personel yönlendiriyoruz . Kaç temizlik personelinin geleceğini , daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz ...
Çalışanlarınız sigara kullanıyor mu ?
Sigara kullanan ve kullanmayan personellerimiz mevcut . Kullanan personellerimiz kesinlikle kapalı alanda ( ofisiniz de , eviniz de ) sigara içmez . Ben yine de sigara kullanmayan temizlik personeli istiyorum..
İnternetten randevu alabiliyormuyum?
Mail , Whatsapp ve Sosyal Medya hesaplarımızdan da temizlik randevusu ve bilgi alabilirsiniz . İletişim kısmından hesap adreslerimize ulaşabilirsiniz ...
Temizlik randevusu aldığım gün acil bir işim çıktı , randevuyu iptal ettirebilirmiyim?
Tabii ki , En Az (1)  bir gün önceden temizlik için randevu aldığınız günü erteleyebilir , arzu ederseniz de temizliği iptal ettirebilirsiniz . Temizlik iptali için iletişim kısmımızda bulunan adreslerimizden..
Temizlik kaç saat sürüyor ?
Temizlenecek yere personellerimizle birlikte , şirketimizin aracıyla sabah saat 8.30 da geliyoruz ve temizliği bitirmeden  çıkmıyoruz, bu sebeble yapılan temizleme hizmetiniz memnuniyet garantisi ile tamamlanıyor  . Bitmeyen istisnai durumlarda ,..
Hemen Arayın