x
BİZE ULAŞIN

  HARİTA KONUMUMUZ

  İzmir Temizlik

  Yalı Mahallesi 6440/2 Sokak No:32 Karşıyaka / İzmir 0232 362 01 00 İzmir Temizlik Şirketi
  ANA MERKEZ

  Yalı Mahallesi 6440/2 Sokak No:32 Karşıyaka/İzmir

  0 232 362 01 00

  0532 513 10 99

  info@izmirtemizlik.com.tr

  Pazartesi-Cumartesi 08:00-20:00

  Temizlik Şirketi İletişim

  İzmir gibi güzel bir şehirde insanların yaşam standartlarını yükseltmek için varız. Gerek evlerinde gerekse de iş yerlerinde temizlik arayışı içerisinde olan insanlar bizimle mutlaka iletişim kurmalıdır. Farklı temizlik hizmet boyutlarında, yine yetenekleri ile beraber avantaj ortaya koyan geniş bir ekibimiz bulunmaktadır. Profesyonel bir şekilde hizmet veren şirketimiz, çok farklı ve avantajlı çalışma potansiyeli ile birlikte size önemli yardımlar sağlamaktadır. Gerek bireysel gerekse de sektörel bazda yaptığınız değerlendirmelerde, profesyonel hizmetlerimiz en iyi sonuca ulaşmaktadır. Sahip olduğumuz imkânlar ile birlikte temizlik konusunda gerçekten çok önemli avantajları sizin için etkin hale getirmiş durumdayız.
  İzmir Temizlik olarak Değerli müşterilerimizin memnuniyeti için temizlik konusunda çok önemli gelişim fırsatlarını ayağınıza getirdik. Aynı zamanda temizlik noktasında teknoloji kullanımını sürekli geliştirip sizin için çözümler üretmeye devam ediyoruz. Sizin için hazırladığımız imkânlar daha kaliteli ve ferah mekânlarda yaşamak için önemli bir sonuç vermeye devam etmektedir. Profesyonel temizliğin en olmazsa olmazları içinde kendine yer bulan ekipmanlar, burada her zaman önemi yüksek bir konu olmuştur. Daha sağlıklı bir temizlik adına genel anlamda çok önemli çalışmaların sonucunu daha iyi görmek mümkün olmaktadır.

  Misyonumuz

  Güvenilir hizmet nazarında öncelikli olarak dikkatli bir seçimle kaliteli malzemeleri ön plana taşıyoruz. Aynı şekilde kaliteli temizlik malzemeleri, yine uzmanların deneyimi ile birlikte çok üst düzey performans ortaya koyuyor. Dilerseniz evinizde dilerseniz de kaliteli çalışma ortamlarında, ideal temizlik konusunda hizmetlerimize bakabilirsiniz. Bunca zamandan beri geliştirdiğimiz ve size sunduğumuz temizlik hizmet pozisyonunda çok önemli bir gelişim sağlamış durumdayız. Gelişmiş ve cazip temizlik, aynı zamanda teknolojinin getirdiği hizmetler noktasında, firmamızın çok önemli ayrıcalıkları bulunmaktadır. Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte yine görevini yerine getiren bir firma karşınızda olacaktır.

  Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip etmek elbette ki görevlerimiz arasında bulunmaktadır. Bugünkü vermiş olduğumuz kaliteli temizlik hizmeti, ilerleyen dönemlerde standartları çok daha yüksek bir hizmet olarak karşınıza çıkacaktır. Her türlü gelişimi yakından takip eden ve teknoloji ile birlikte hamle yapan şirketimiz, kapsamlı temizlik noktasında sektörün gelişimine çok büyük katkı sağlamaktadır. Bundan sonraki süreçte yine temizlik sektörü adına yaşanan tüm gelişmeleri sizin için yakından takip etmeye devam edeceğiz. Hizmet standartlarını yükseltmek ve uygun hizmet koşullarını geliştirmek isteyen şirketimiz her zaman göreve hazır bir şekilde size yardımcı olmaya devam edecektir.

  Bizi Takip Edin:

  Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

   

  Hemen Arayın