x

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yoluna devam etmekte olan İzmir Temizlik Şirketi, siz değerli müşterilerimize 2004 yılından beri hizmet vermektedir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile İzmir’de önemli bir yere sahip olan firmamız; eğitimli personelleri ile kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinmiştir. İzmir Temizlik’e 0232 362 01 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Uzun zamandır beraber çalıştığımız müşterilerimiz bizleri İşine ve personeline önem veren, kaliteli temizliği amaç edinmiş firma olarak tarif etmektedirler. Uzun vadede hijyenik temizlik için vazgeçilmez bir firmayız. Bu yoldan asla taviz vermeden ilerliyoruz.

Temizlik, hijyen gerektiren her noktanın ritüelidir. Toplu yaşam alanı olan evler, hastaneler, okullar ya da iş yerleri, belli aralıklar ile temizlenmelidir. Kurumumuz, temizliği profesyonel olarak ayağınıza getirmek için çalışıyor. Üstelik alanında uzman ve eğitimli personeller ile hizmet veriyor. İnşaat sonrası temizlikten, dış cephe ve ev temizliğine kadar her alanda hizmetlerimiz bulunuyor.

İşyerleri ve kurumsal noktalar için temizlik bir prestij göstergesidir. Plaza, banka, AVM gibi yapıların dışı da en az içi kadar temiz olmalıdır. Tabi bunun için yalnızca insan gücü yeterli olmayacaktır. Asansörlü vinç sistemlerimiz bizlere, hem hızlı, hem de güvenli bir temizlik hizmeti sunmamızı sağlıyor. Üstelik usta çalışanlarımız ve teknolojik teçhizatlarımız bir araya geldiğinde, sizlere kusursuz hizmet sunabiliyoruz.

Hijyenden ödün vermeyin

Evcil hayvanınız ya da küçük çocuğunuz varsa, hijyene çok daha fazla dikkat etmelisiniz. Günlük, haftalık ya da aylık olarak bizlerden rutin temizlik hizmeti satın alabilirsiniz. İşten yorgun bir şekilde geldiğinizde, sizi karşılayan ferah ve temiz bir evden daha iyisi olamaz. Temizlik artık sizin için bir zaman kaybı olmaktan çıkıyor. Bu yorucu ve sıkıcı işi, uzman çalışanlarımız memnuniyetle sizden devralıyor.

Villa, apartman ya da genel temizlik için, gündelikçilerin amatör hizmetlerinden ve faiş fiyatlarından sıkıldıysanız hemen arayın. Çünkü firma olarak her zaman en ekonomik fiyat politikasına sahibiz. Üstelik en donanımlı ekipmanlar ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

 

Tarihimiz

2004 yılında kurulan firmamızın yegane amacı, ekonomik rakamlara profesyonel bir hijyen hizmeti vermektir. Bu emelimiz doğrultusunda teknolojiyi de yanımıza alarak, her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz. Üstelik teçhizatlarımızın yanı sıra, bünyemizde çalışan tüm personellerimizin deneyim sahibi ve eğitimli olmasına ayrıca özen gösteriyoruz. Daima ulaşılabilir ve memnuniyet oranı yüksek bir firma olmamız sayesinde, sektörün en çok tercih edilen şirketlerinden biriyiz. Eğer sizler de temizlik konusunda hassassanız ve temizliğin kusursuz yapılması taraftarıysanız doğru adrestesiniz.

Temizlikte kaliteye önem vermekteyiz. Çünkü temizlik, beraberinde düzeni, hijyeni ve sağlığı da getirmelidir. Buna bağlı olarak da geçmişten günümüze,  yenilenerek büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli bir temizlik hizmeti için, asansörlü, vinçli sistemler gibi teknolojik teçhizatları aktif olarak kullanmaktayız. İzmir’in en çok tercih edilen temizlik firmalarından biri olan bizler, kurulduğumuz günden bu yana en ekonomik rakamlar ile hizmet vermekteyiz. Üstelik verdiğimiz hizmet konusunda daima kusursuz olmayı ilke edinmiş durumdayız.

Firma olarak yalnızca evlerinize değil, işyerlerinize de hizmet getiriyoruz. Garantili temizlik prensibi ile ilk günden beri büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Her zaman planlamayı müşterinin isteği doğrultusunda yapan firmamız, günün her saatinde, en kaliteli malzemeler ile donanımlı temizlik sağlıyor. Ayrıca bizi diğerlerinden ayıran önemli bir özelliğimiz de bulunmaktadır. Firma olarak temizlediğimiz alanlarınızın daha kullanışlı ve modern olması için dizayn hizmeti de vermekteyiz.

Misyonumuz

Amacımız her geçen gün büyümeye devam ederek, kaliteli temizlik hizmetini talep eden herkese ulaştırabilmek. Bunun için ekip ve ekipmanlarımızı geliştirmeye, büyütmeye özen gösteriyoruz. Temizlik sanıldığı kadar üstünkörü ve basit bir işlem olmadığı için, bu alanda bizimle birlikte çalışacak elemanlarımıza düzenli aralıklar ile eğitim veriyoruz. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan organik temizleyiciler kullanıyoruz.

Amacımız doğrultusunda, her zaman ulaşılabilir olmayı da prensip edinmiş durumdayız. Müşterilerimiz görüş ve önerilerini diledikleri zaman bizlere sunabilsinler diye bir müşteri destek hattına da sahibiz. Kendimizi daha fazla geliştirebilmek ve sizlerin ihtiyaçlarına daha kısa sürede, daha profesyonel şekilde yanıt verebilmek için bu hattımız 7 gün, 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Bu denli sık tercih ediliyor olmamızın bir nedeni de şeffaf ve ulaşılabilir olmamızdır.

2004 yılında çıktığımız bu yolda kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik. Gerek evlerinize, gerekse işyerlerinize verdiğimiz hizmetlerde daima en iyisini kullandık. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiden de sıkça faydalanmaktayız. Gün geçtikçe yenilenen teknolojik sistemlerden de faydalanmayı sürdürmekteyiz. Ayrıca bizlere evlerinizi ve işyerlerinizi teslim ettiğinizi biliyor ve buna göre davranıyor, çalışanlarımızın erdem sahibi güvenilir kişiler olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca mobilyalarınız, antikalarınız ya da yüksek teknoloji ürünleriniz için endişelenmenize de gerek bulunmuyor. Çünkü bizler bu tip eşyalarınız için de en hassas temizleyicileri kullanıyoruz.

Vizyonumuz

Firma olarak büyümeye ve daha fazla insanı, kurumu gerçek temizlik hizmeti ile tanıştırmaya kararlıyız. Temizliğe dair genel yargı hijyen getirmesi yönündedir. Elbette bunda haklılık payı olsa da, temizliğin kaliteli ve sağlığa zararlı temizleyiciler ile yapılmaması son derece önemlidir. Özellikle de evlerinizde evcil hayvan ya da küçük çocuk varsa, bu kıstas çok daha fazla önem taşımaktadır. 2004 yılında kurulan bizler, kurulduğumuz günden bu yana hep en sağlıklı ve en güçlü organik temizleyiciler kullandık. Bu sayede müşteri memnuniyetini ve güvenini kısa sürede kazandık. Amacımız bu memnuniyet ve güveni, büyüterek faaliyetlerimize devam etmek.

Firma olarak, kurumsal anlamda verdiğimiz temizlik hizmetlerine ekstra özen göstermekteyiz. Özellikle de iş güvenliği kapsamında, çalışanlarımızın sigortalarının ve güvenlik önlemlerinin alındığından emin oluyoruz. Ayrıca her geçen gün temizliğe dair yenilenen teknolojiyi bünyemize katıyor ve elemanlarımızı bu konuda bilgilendiriyoruz. Aksaklığa asla müsaade etmeyen firmamız, deneyim ve teknolojiyi bir araya getirdikten sonra, kusursuz hizmetini sunuyor.

Kurumsal anlamda hizmet veren profesyonel bir firma olarak, fiyat politikamızı herkesin ulaşabileceği bir konumda tutmaya kararlıyız. Herkesin yüksek kalite temizlik hizmete almaya hakkı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca modern dizayn anlamında tecrübeli olan çalışanlarımız, temizlik sonrası evinizin daha şık ve kullanışlı olması için de hizmet veriyor. Her zaman bir ilk ile karşılaşmaya hazır olacağınız ve asla pişmanlık duymayacağınız hizmetler için sizler de arayın.

 

Hemen Arayın