x

Temizlikte Sık Sorulan Sorular Nelerdir ?

Temizlik kaç saat sürüyor ?

Temizlenecek yere personellerimizle birlikte , şirketimizin aracıyla sabah saat 8.30 da geliyoruz ve temizliği bitirmeden  çıkmıyoruz, bu sebeble yapılan temizleme hizmetiniz memnuniyet garantisi ile tamamlanıyor  . Bitmeyen istisnai durumlarda , aynı  gün öğleden  sonra saatlerin de destek ekiplerimizle  temizliği bitiriyoruz.

Temizlik randevusu aldığım gün acil bir işim çıktı , randevuyu iptal ettirebilirmiyim?

Tabii ki , En Az (1)  bir gün önceden temizlik için randevu aldığınız günü erteleyebilir , arzu ederseniz de temizliği iptal ettirebilirsiniz . Temizlik iptali için iletişim kısmımızda bulunan adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İnternetten randevu alabiliyormuyum?

Mail , Whatsapp ve Sosyal Medya hesaplarımızdan da temizlik randevusu ve bilgi alabilirsiniz . İletişim kısmından hesap adreslerimize ulaşabilirsiniz .

Çalışanlarınız sigara kullanıyor mu ?

Sigara kullanan ve kullanmayan personellerimiz mevcut . Kullanan personellerimiz kesinlikle kapalı alanda ( ofisiniz de , eviniz de ) sigara içmez . Ben yine de sigara kullanmayan temizlik personeli istiyorum diyorsanız , randevu alırken sekreterimize belirtmelisiniz.

Ev Temizliğine kaç kişi geliyorsunuz ?

Evinizin büyüklüğüne , oda ve cam sayısına göre temizlenecek yere personel yönlendiriyoruz . Kaç temizlik personelinin geleceğini , daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz .

Temizlik esnasında temizlenecek yerde olmak zorundamıyım?

İzmir Temizlik esnasında temizlenecek yerde bulunmak zorunda değilsiniz . Eviniz ya da ofisinizin ( temizlenecek mekanın ) anahtarını Temizlik Şirketimize ya da temizlenecek yerin yakınında güvendiğiniz bir yere de bırakabilirsiniz. Temizlik bitiminde , temizlenen yerde olmanızda fayda var çünkü ; teftiş edip memnun kalmadığınız ya da tekrar temizlenmesini istediğiniz bir yer varsa, kontrol edip tekrar temizletebilme hakkına sahipsiniz.

Temizlik konusunda size güvenebilirmiyiz ?

2006 Yılından beri profesyonel kişiler ve son derece kaliteli ürünlerle sizlere yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz . Müşteri memnuniyeti bizler için herzaman önplanda oldu . Pişman olmayacağınız bir temizlik deneyimi için , iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz .

Temizlik yaptırmak için fiyatlar neye göre belirleniyor ?

Egem Temizlik Şirketimiz de fiyatlar , temizleteceğiniz yerin m² si , temizlenecek yerin konumu ve temizlenecek yerde çalışacak temizlik personelinin sayısına göre en uygun  fiyatlar  ile hesaplanır . Temizlik malzemeleri bize aittir . Ek ücret olarak hesaplanmaz .

Temizlikte Sık Sorulan Sorular
Temizlikte Sık Sorulan Sorular

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

 

Hemen Arayın