x

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Aldınız mı ?

İzmir İnşaat sonrası temizlik işlemi birçok açıdan diğer temizlik işlemlerine göre çok daha zorlu bir işlemdir. Çünkü inşaatlardan geriye birçok zorlu kalıntı ve kir kalmıştır. Toz, taş ve kumun yanında çimento kalıntıları vesaire de olur ve bunların kazınması için özel yöntem gerekir. Kişilerin kendi çabaları ile bu kalıntıları götürmesi son derece zordur ve çok fazla yorucu olmaktadır. Böyle durumlarda ne yapılması gerektiği sorusuna ise verilebilecek en iyi cevap İzmir inşat sonrası temizlik firmamızı aramanız ve bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmanızdır. İnşaat işlemleri sonrasında geride kalan tüm kalıntıların temizlenmesi ve genel olarak binanın mükemmel bir biçimde temizlenmesi konusunda en iyi hizmeti alacağınız firma olmaktayız.

İzmir İnşaat Sonrası Temizlik
İzmir İnşaat Sonrası Temizlik

İzmir inşaat sonrası temizlik firmaları arasında en idealı ve bu ideasının da arkasını dolduran firma bizler olmaktayız. Sahip olduğumuz tecrübe ve profesyonel ekipmanlarımız ile kısa sürede etkili temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle inşaat kalıntılarının etkili bir biçimde temizlenmesi ve bu işlemin yapıldığı esnada da zeminin zarar görmemesi gerekiyor. İşin en önemli tarafı da doğal olarak bu zeminin zarar görmemesi kısmı olmaktadır. Birçok kişi etkili temizlik hizmeti sunduğunu söylemekte ancak diğer önemli konuda pek garanti verememektedir. Bizlerin bu alanda en önemli farkı da bu olmaktadır. Bizler rahatlıkla hem etkili temizlik hem de zarar vermeme garantisi vermekteyiz.

İnşaat sonunda gerekli olan detaylı temizliğin kişilerin tek başına yapmaları imkânsızdır. İnşaat kalıntıları ve daha birçok kirli alan için temizlik şirketlerinden destek almak kısa süre de tertemiz alanlara sahip olmamızı sağlayacaktır.

İzmir’de bulunan İzmir temizlik firmaları bu konuda verdiği hizmetlerinde inşaat sonu temizlikleri için uzman ekibi ile yıllardır varlıklarını sürdürmektedir. Güçlü kir çıkarıcılar ve azimli personellerimiz ile inşat sonunda oluşan kirli alanlar kısa süre de temizlenerek teslim edilmektedir. İnşaatın boyutuna göre gönderilen personel sayısı sizlere zaman kaybı yaşatmadan temizlik hizmeti vermektedir. İzmir temizlik hizmetleri kapsamında alacağınız inşaat sonu temizlikler kalitenin benimsendiği ve tecrübenin bir hayli fazla olduğu temizlik hizmetleridir.

İzmir İnşaat Sonrası Temizlik Farkını Yaşayın

Ofisler yaşam alanları ile kıyaslandığında çok daha fazla kirlenen ve daha fazla temizlik ihtiyacı duyulan alanlardır. Gün içerisinde çok sayıda insanın ziyaret ettiği ve beraberlerinde dışarıdan mikrop ve bakteri getirdiği bu alanlar düzenli olarak temizlenmediğinde insan sağlığı üzerinde son derece olumsuz etkilere sahiptir. İzmir inşaat temizliği şirketi olarak bizler kimsenin böyle ofislerde çalışmak zorunda kalmasını istemiyoruz. Bu amaçla da son derece etkili ve sağlıklı ofis temizleme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bunun için son teknoloji cihazlar ve oldukça kaliteli ürünler kullanıyoruz. Kullandığımız her ürünün doğaya zarar vermeyen ve insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olmayan ürünler olmasına özen gösteriyoruz.

İzmir inşaat temizliği şirketi
İzmir inşaat temizliği şirketi

Temizlik esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri her zemine uygun temizlik ekipmanının ve ürünün kullanılmasıdır. Her alanda aynı ürünleri kullanmak hem kullanıldığı zeminlere zarar verecektir hem de yeterince etkili bir temizlik işlemini yapılmamasına neden olacaktır. Ücret ödediğiniz ve zamanınızı ayırdığınız bir temizlik işleminden böyle sonuçlar elde etmek istemezsiniz diye düşünüyoruz. İzmir inşaat temizliği şirketi olarak bu sebeple bu konulara dikkat ediyor ve her zeminin ve ofisinizde yer alan her dokunun en uygun temizleme yöntemi ve ürünü ile mükemmel bir biçimde temizlenmesini sağlıyoruz. Ayrıca bir bölgede kullandığımız temizlik suyunu vesaire asla başka bir alanda kullanmıyor ve her bölge için özel olarak yeni hazırlıklar yapıyoruz.

 

İzmir İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat sonrası temizlik konusunda hizmet alırken veya almak istediğinizde çalışacağınız firmanın bu alanda en iyi hizmeti veren firma olmasını ister misiniz? O zaman hiç vakit kaybetmeden İzmir inşaat sonrası temizlik hizmeti verdiğimiz firmamız ile irtibata geçin. Zamanında ve son derece etkili bir biçimde temizlik hizmeti alabileceğiniz firmamızdan hizmet aldığınızda asla pişman olmayacağınızı ve bundan sonraki tüm temizli işlemlerinizde gözü kapalı bir biçimde bizleri tercih edeceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca inşaat sonrası temizlik konusunda en uygun fiyatlı hizmeti de alabileceğinizi de söyleyerek daha neler yapabiliriz diyoruz. Hem güvenilir hem etkili hizmet hem de uygun fiyat sunmaktayız ve tüm bu vaatlerimizi yerine getireceğimizin de garantisini vermekteyiz.

Evinizde ya da işyerinizde gerçekleşen bir tadilat, ortalığın birbirine girmesine sebep olabilir. Ayrıca uçuşan toz bulutu eşyalarınızın üzerine yapışarak, sağlığınızı tehdit eder, kötü ve pis bir görüntü oluşturur. İnşaat sonrası temizlik hizmeti veren bizler, kısa süre içinde evlerinizi ve iş yerlerinizi eski haline getiriyoruz. Çünkü bu alanda deneyim sahibi olan personeller ile hizmet veriyoruz.

İnşaat sonrası temizlik gibi kapsamlı bir hizmet için endüstriyel ekipmanlardan da destek alıyoruz. Bu ekipmanlar sayesinde eşyalarınızı kısa sürede kurutabiliyor ve aynı gün kullanılmalarını sağlayabiliyoruz. Ayrıca temizlikte kullandığımız ürünlerimizin kalitesi 1. Sınıftır. Çimento atıkları dahi bu temizleyicilerimiz sayesinde tamamen sökülüp atılır. Camlarınız tadilatta eser kalmayacak şekilde temizlenir ve parlatılır.

İzmir Ofis Temizliği Şirketi İle Çalıştığınız Zaman Elde Edeceğiniz Avantajlar

Aldığınız temizlik hizmetinden birçok yönden avantaj sağlamak istiyorsanız tercihiniz mutlakaolarak bizler olmalıdır. Çünkü civarda hizmet veren en iyi firmalardan biri olmaktayız. Bizlerden destek alan kişilerin avantaj elde etmesi için birçok imkân sunmaktayız. Bu imkanlardan en önemlisi son derece sağlıklı ve başarılı bir temizlik hizmeti sunmaktır. Bunun yanında kısa sürede etkili bir temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bunlarda yetmezmiş gibi bir de tüm bunları son derece uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kısacası bir temizlik şirketinden beklediğiniz ve istediğiniz her şeyi sizlere sunmak üzere çalışmalarımızı başarılı bir biçimde yürütmekteyiz.

Yüzde 100 Memnuniyet

Silikon, harç ve boya kalıntılarından kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Yüzde 100 memnuniyet garantisi veren firmamız, petek aralarını ve prizleri dahi itinayla temizliyor. Eğer fayanslarınızda, seramiklerinizde ya da duvarlarınızda çıkmayan boya lekeleri varsa endişelenmeyin. Çünkü en kaliteli kimyasallar ile tek çırpıda bu lekeleri yok ediyoruz.

İnşaat sonrası temizlik kaba ve ince olmak üzere 2’ye ayrılır. Önce boya ve harç lekelerinin yok edilmesi için kaba bir temizlik uygulanır. Ardından tek bir toz zerreciği kalmayacak şekilde ince temizlik yapılır. Kısacası ortamda inşaat sonrasından hiçbir eser bırakılmaz. Eşyalarınız yeniden yerleştirilir ve istediğiniz gibi dizayn edilir.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

 

Yorum yaz

Hemen Arayın