x

İzmir Yangın Sonrası Temizlik Hizmeti

İzmir Yangın Sonrası Temizlik Hizmeti normal temizlikten çok farklı ve detaylıdır. Asla kendi temizlik malzemelerinizle ve bu alanda uzman olmayan kişilerle yapılmaması gerekir. Yangın sonrası temizlik firmamıza 7/24 ulaşabileceğiniz numaralarımızdan ücretsiz keşifle size yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.
Yangın Sonrası Temizlik
Yangın Sonrası Temizlik

 

Başımıza gelmesini asla istemediğimiz birtakım küçük ev kazaları veya elektrik vb. gibi sıkıntılardan meydana gelen yangınlar büyük sorunlara yol açar.  İlk yapmamız gereken şey bu işte uzman olan profosyenel firmalardan yardım almak ve ekip gelene kadar malum mekanı havalandırmaktır. Yangın sonrası temizlik firması olarak isinde uzman ekibimizle size yardımcı olmaktayız.

 

Bunun için normal temizlik malzemeleri ve kimyasal ürünler kullanılmaz. Egem Temizlik Firmamızın bilir kişisi tarafından gerek görüldüğü taktirde yanan mekanın temizliği öncesinde ve sonrasında ozanlama yapılarak bakterilerden arındırılır. Öncelikle zarar gören eşyalar uygun bir yere çekilir. Tavan duvar gibi hasar görmüş yerlerin yıkama silme işlemi gerçekleşir. İs Temizliğinde Gerekli Ağartıcılar İle Arınması zor olan iS ve yangın atıklarını en zararsız Şekilde kurtarma işlemini tamamladıktan sonra dışarıya atılan yağlı ve insan sağlığına büyük zararı olan Suyun çok hızlı bir şekilde çekilmesi önemlidir.

 

Karşıyaka Ev Temizlik Şirketi

 

İzmir Temizlik Şirketi

 

Bunun için teknolojik ekipmanlar mevcuttur. Yangın sonrası temizliği, ilk müdahale ve sonrasında ince temizlik diye ikiye ayrılır. Kaba temizliği bittikten sonra duvarlar zeminler boya yapılır hale getirilir.

 

Hemen Arayın : 0 232 362 01 00

 

Firmamız her türlü tadilat islerinizi de gerçekleştirmektedir. Boyanması sıvanması döşenmesi gereken yerler tespit edilir ve uzman ekibimiz tarafından yapılır.  Yangın sonrası temizlik firmamız İzmir’in her yerinde bu anlamda tavsiye edilmektedir. Sadece panik yapılmaması gerektiğini bilmeniz gerekir ve kendi başınıza evdeki ürünlerle bilinçsizce  temizliğe kalkındığında bu durum zor bir hal alır. İzmir Yangın Sonrası Temizlik Hizmeti, Ekibimiz özel giysilerle özel temizlik ürünlerimizle ve son teknolojik makinalarla içinize sinen temizliğinizi gerçekleştirir. İzmir Karşıyaka Merkezli Firmamız İzmir ve Ege Bölgesi mobil araçlarımız ile hizmetler veriyoruz, Yangın sonrası temizlik şirketi olarak,

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı tertemiz günler dileriz.

Bizi Takip Edin:

 

 

 

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Hemen Arayın