x
Alaybey Temizlik Şirketi

Alaybey Temizlik şirketi , Günden güne büyüyen firma yapısı ile  İzmir’in Karşıyaka ilçesi halkı için uzun zamandır temizlik hizmetleri vermektedir. Her türlü iş yeri, ev ya da fabrika gibi temizlenmesi gereken alanları sizlerin isteği doğrultusunda temizliğini sağlıyoruz. Sizler için en yeni temizlik hizmetleri ile sizleri her zaman şaşırtacak temizlik hizmeti veriyoruz. Güler yüzlü ve çalışkan çalışma ekibimiz ile temizlik sektöründe emin adımlarla ilerlerken sizler için temizlik hizmetinde bir numara olmayı amaçlıyoruz.

Bizi Arayın : 0232 362 01 00

Alaybey Temizlik şirketi kuruluş amacı sizlere daha temiz alanlar sunabilmektir. Bu konu da yeterli ekip ve ekipmanları ile sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Kaliteli temizlik hizmetlerimizden herkes yararlanabilsin diye fiyatlarımız oldukça uygun fiyatlıdır. Ayrıca uygun ödeme kolaylıkları ile de sizlerin bütçesini yormadan ödeme kolaylığı sunuyoruz. Her bakımdan tercih edilmesi gereken bir firma olan İzmir Temizlik, verdiği izmirde ev temizlik hizmetleri ile bu konuda rakiplerine fark atmaktadır. Müşterilerine son derece saygılı muamele eden firma çalışanları bu konu da gerekli eğitimi almış kişilerdir. Sizlerin memnuniyeti için gelişmek ve yenilenmek bizim temel görevlerimizden biridir. Bu konuda ödün vermeden çalışmak için büyük çaba içindeyiz.

 

Alaybey Temizlik şirketi ile hizmetinize girmiş bulunuyoruz. Sizlere kaliteli hizmet vermek adına her zaman sizlerin hizmetlerini yerine getiriyor ve desteklerinizden yola çıkarak hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Ev Temizliği, Boş Evlerin Temizliği, Dolu ev Temizliği, firmamız,  İzmir Karşıyakada sayısız evin temizliğini yapıp siz değerli müşterilerimize teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ihtiyacınıza daha hızlı ve  profesyonelce hizmet sunabilme adına kendimizi sürekli yenileyen ve gelişmeleri yakından takip eden sektörde liderliğini koruyan ve işinin arkasında olan müşteri memnuniyetini en ön planda tutma çabasındayız.

 


Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Yorum yaz

Alaybey Mahallesi Temizlik Şirketi (1 Yorum)

  1. Kaliteli temizlik hizmetlerimizden herkes yararlanabilsin diye fiyatlarımız oldukça uygun fiyatlıdır. Ayrıca uygun ödeme kolaylıkları ile de sizlerin bütçesini yormadan ödeme kolaylığı sunuyoruz.

Hemen Arayın