x

İzmir’de herkes zengin olmadığından dolayı, herkesin müstakil evi yok. Çoğu kişi her ne kadar kira fiyatları uygun olmasa da evlerimiz tercih etmekte. Her ev de da ilk yapıldığı gibi temiz kalmadığı için bazı bina sakinleri apartmanı kendi temizlemeyi tercih ediyor. AydınlıkEvler Mah. Temizlik Şirketi hizmeti ev bina konut daire temizliği bina sakinlerinin temiz bir ortamda yaşaması için çok önemlidir ve profesyonellerce yapılması gerekir.

Bu yüzden sizde kendiniz uzmanı olmadığınız işe kalkışmayın ve İzmir Egem Temizlik şirketini arayın. “Aman şirket falan şimdi pahalıdır” demeyin! 0232 362 01 00 nolu telefon numaramızı arayarak Egem Temizlik Şirketi’nin bütçe dostu fiyatlarıyla siz de tanışın! Kesinlikle dudak uçuklatan fiyatlarımız yoktur. Aksine bütçe dostu fiyat ve profesyonel temizlik ekibi vardır.İzmir Temizlik aramanız halinde bütçe dostu temizlik fiyatı ile sizin yerinize apartman temizliğinizi yapacaktır.

Aydınlık Evler Mah. Temizlik Şirketi
Aydınlık Evler Mah. Temizlik Şirketi

AydınlıkEvler Mah.Temizlik Şirketi İzmir Egem Temizlik şirketini sadece genel temizliği için değil; ev temizliği, dükkân temizliği, ofis temizliği, banyo temizliği, balkon temizliği, mutfak temizliği, parke temizliği, mermer temizliği, iç ve dış cam temizliği, halı temizliği, çarşaf temizliği, yatak temizliği için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca boya badana hizmetimiz de vardır. Siz de bizimle iletişime geçerek şaşırtıcı fiyatlarımız ve profesyonel ekibimiz ile tanışmaya hazır olun!

Mekân temizliğinin en yorucu kısmı inşaat sonrası temizliktir. İnşaattan kalan kaba pisliklerin temizlenmesi ve cam ve zeminlerdeki kalıntıların iyice temizlenmesi kişilerin kendi başlarına yapabilecekleri bir iş değildir. Yapmaya kalkıştıklarında ise, günlerce vakitlerini alan ve oldukça yorulmalarına neden olacaktır. AydınlıkEvler Mah.Temizlik Şirketi olarak, inşaat sonrası evinize ya da iş yerinize tertemiz bir şekilde girebilmeniz için tüm sorumluluğu üzerinizden alıyor ve kaliteli ekipmanlarımız dâhilinde yetenekli ve güler yüzlü elemanlarımız, yaşam alanlarınızı yaşanır hale getirmektedir.

 

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Yorum yaz

AydınlıkEvler Mah. Temizlik Şirketi (1 Yorum)

  1. İzmir Egem Temizlik şirketini sadece genel temizliği için değil; ev temizliği, dükkan temizliği, ofis temizliği, banyo temizliği, balkon temizliği, mutfak temizliği, parke temizliği, mermer temizliği, iç ve dış cam temizliği, halı temizliği, çarşaf temizliği, yatak temizliği için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca boya badana hizmetimiz de vardır. 

Hemen Arayın