x

Selçuk Temizlik Şirketi İle Farkı Yaşayın

Selçuk Temizlik Şirketi, Çalışma azmimiz ve memnuniyet odaklı işlerimize yeni bir soluk getirerek farkımızı hissettiren yeni bir oluşum içerisine girdi. İzmir’de ve  İzmir’in bütün ilçelerinde yaygın olarak çalışan ve işleri zamanında teslim eden, bunun yanında müşteri memnuniyetini bir bu kadar önemseyen, anneniz dışında biriyse o da biziz. Ev, iş yeri, otel, dış cephe, ibadethane vb. tüm yerlerin temizliği konusunda uzman ekibimizle, sizlere en temiz yaşam alanlarını sağlamak üzere çalışıyoruz.

Selçuk Temizlik Şirketi
Selçuk Temizlik Şirketi

Selçuk Temizlik Şirketi, firmamıza ulaştığınızda güler yüzümüz ve hizmet odağımızın yaptığımız temizlik hizmetinin aileniz, çalışma arkadaşlarınız ve misafirlerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunuzu anlayacaksınız. Bu bakımdan her zaman Selçuk Ev Temizlik Şirketleri olarak lider olma yolunda devamlı başarıya imza altmış olacağız. Devamlılık arz eden ve sürekli çalışmalarımızın da sizin için etkili olabilir. Size önem veren ve devamlı çalışmalar için,  bize ulaşabilirsiniz.

Selçuk Temizlik Şirketi Olarak Nasıl Temizleriz ?

Selçuk Temizlik Şirketi, Ev temizlik hizmetlerimiz, dolap önlerinin silinmesi, makinelerle zeminlerin yıkanması, halı ve döşemelerinizin temizlenmesi ve kurutulması, toz alma, abajurlar, kapılar ve mobilyalar, Temizlik temizlik duvarları, tüm odaların tamamen vakumlanması, pencerelerin temizlenmesi dahil banyo ve mutfağınızın temizliğini içerir.  Ulaşılması zor yerlere buharlı temizlik uygulayarak kirlerden arındırıyoruz.

İzmir Temizlik Şirketi hizmeti alıştığınız temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yapıyor. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, ek hizmetlerimizle en uygun temizlik hizmetini uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Periyodik fiyatlarınız bizimle çalışmaya devam ettiğiniz sürece devam eder. Kayıtları ve referansları kontrol edilen, düzenli olarak eğitilen ve sisteme kayıtlı olan temizlik profesyonellerini istediğiniz zaman ve tarihte temizliğe alabilir , temizlik sonunda puan verebilir ve temizlik uzmanınızdan daha sonra tekrar talepte bulunabilirsiniz.

Ev temizliğini bize bırakın ve kendinize zaman ayırın!

Evinizi veya ofisinizi temizleyecek birini bulmanın acı verici ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Mobil uygulamamız ve web sitemizle bu süreci kolaylaştırdık. Tek yapmanız gereken profesyonel bir temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanınızın tadını çıkarmak.

PROFESYONEL EV TEMİZLİK HİZMETİ ARIYORSUNUZ?

Bu işlemi, güvenlik kontrollerini geçen ve eğitimlerini tamamlayan temizlik profesyonelleri ile çözüyoruz. İstediğiniz zaman özel müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir ve çevrimiçi profesyonel ev temizlik hizmetleri satın alabilirsiniz.

Temizlik Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Web sitemizden  7/24 temizlik hizmeti 2 adımda alabilirsiniz. % 100 Mutluluk Politikası sağlıyoruz! Bize memnuniyetsizliğiniz hakkında bilgi verirseniz, evinizi 72 saat içinde tekrar temizleriz.

Diğer ilgili makalemizi ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

 

Yorum yaz

Hemen Arayın