x

Torbalı Temizlik Şirketi, ekibi olarak doğayı ve geleceğimizi de koruyoruz. Koruduğumuz bu değerlere ortak olmak için, bize ulaşabilirsiniz. Belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından şaşmadan uzun yıllardır temizlik alanında sizlere yardımcı olmaktayız. İzmir’de yeterli kapasitemiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde müşterilerimizin taleplerini en kısa süre içerisinde karşılamaktayız.

Torbalı Temizlik Şirketi
Torbalı Temizlik Şirketi

Torbalı Temizlik Şirketi, yaptığımız işlerde gözettiğimiz, çevresel sağlık ve sizin sağlığınızdır. Temizlik işlerinin ciddiyetle yapılması gerektiği konusu toplumsal bir kanı olduğu kadar kişisel anlamda da önemli bir noktadır. Yani kişinin bireysel sağlığını etkileyen neredeyse bütün etmenler temizlik üzerine kuruludur. Şirket olarak size daha sağlıklı yaşam alanları tesis etmek için bütün gayretimizle ve kararlılığımızla alanda yeni atılımlar gerçekleştiriyoruz.  Torbalı Temizlik Şirketleri yeni atılımlardan harikalar yarattığımız bir düzey. Zira her alan, ev, iş yeri, villa, şirket, ofis vb. bütün tesislerde temizlik hizmetlerine farklı bir boyut katarak harikalar yaratmaya devam etmekteyiz.

Torbalı Temizlik Şirketi, yaptığımız işlerdeki istikrar ve her geçen gün daha da artan müşteri grubumuz ile  sizlere daha iyi hizmet sağlamaktayız.  Memnuniyetiniz istikrarımızın temelidir. Artan enerjimiz ve ekibimize kattığımız değerler sayesinde daha çok alanda sizlerle buluşuyoruz.  Bizler doğayı koruyan ve kalite standartları anlamında çalışan bir ekibiz.

Bizi Arayın : 0232 362 01 00

Torbalı temizlik şirketi olarak güleryüzlü ve güvenilir personeliyle, Temizlik ve titizlik bakımından üstün bir hizmet sunma amacı ile sizlerin karşınızdayız. Torbalı temizlik şirketleri arasında yenilikçi ve kaliteyi benimseyerek daima yolumuzda ilerlemekteyiz.konut temizliği,kamusal alan temizliği,mağaza,ofis,fabrika,otel,apartman dairesi,villa,okul hastane gibi büyük küçük demeden bütün alanların temizliğini yapmaktayız.  Torbalı temizlik şirketi olarak öncülüğümüz kaliteli hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti kazanarak çalışmaktır.

Torbalı temizlik şirketi olarak İzmir ve Torbalı genelinde temizliğimizi uygun takım ve teçhizatlarla profesyonelce hizmetimizi sunmaktayız.  ev, ofis, fabrika, otel, okul, villa, hastane, büro da Temizlik hizmetini periyodik olarak ya da siz ne zaman isterseniz profesyonelce temizlenilecek yere kadar gelip hizmetimizi kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Ayrancılar Temizlik Şirketi

Ev temizliği; Herşeyden önce sağlığımız için şart olan ve hayat yaşantımızda olmassa olmazlarımızdan biri olan bir temel ihtiyaçtır. Yaşadığımız ortamın temizliğinden her zaman sorumlu olmak zorundayız; Birçok temizlik şirketi ve temizlik elemanları profesyonel olarak temizlik işlerinizde sizlere yardımcı olurlar. Bu noktada İzmir temizlik size bu konuda en iyi hizmeti ve danışmanığı yapmaya hazırdır.

Ev ortamı olabildiğince sık yapılması gereken bir temizlik ihtiyacıdır. Başlıca günlük yapılan temizlik haricinde en az ayda bir kez evlerimizde genel tamizlik yapmak zorundayız. Yerler ve yüzeyler pürüzsüz olmalıdır. Bu nedenle cila ve boya bakımı en geç iki yılda bir yapılmalıdır. Tüm mobilya ve malzemeler ortama yerleştirilirken, temizlik için kolaylık sağlama düşüncesiyle, özel ilgi gösterilmelidir. Örneğin; yerinden oynamayacak kadar ağır olan parçaların arkasında ve yanında boşluk bırakılır, jaluzi gibi fazla yüzey içeren ve temizliği zor olan malzeme yerine, olanak varsa yıkanabilen basit gereçler kullanılması yararlıdır. Kirli zeminleri temizlerken kiri temiz alanlara yaymamak amaç olmalıdır. Temizlik gereçleri temizlenen yüzeylerden her zaman ve kesinlikle daha temiz olmalıdır.

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

 

Yorum yaz

Hemen Arayın