x

En İyi Buca Temizlik Firmaları

Gelen ev temizliği taleplerinin ardından müşterilerimizin önceliklerini dikkate alarak en uygun tarihi belirler.Daha sonra, temizlik uygulamalarında uzmanlaşmış, yetkin ve takım çalışması ruhunu benimsemiş, minimum iki kişiden oluşan ekiplerinden birini(ekip içi personel sayısı evin durumuna göre artırılabilir) görevlendirir. Görevi alan ekibimizin lideri, ev hakkında verilen bilgiler ışığında kullanılacak makine, ekipman ve temizlik ürünlerini belirler ve uygulanacak stratejiyi oluşturur. 08:00-08:30 saatinde verilen adrese ulaşılacak şekilde ekibinin sevkini sağlar.

Yapılan hazırlıkların ardından eviniz; Odalar, balkonlar, camlar, yerler, kapılar, panjurlar, aydınlatmalar, mutfak ve banyo dolapları, duvarlar vs. temizlenir. Uygulamanın her aşamasında ekip lideri, kalite kontrolü en üst seviyeye taşıyabilmek için sizi bilgilendirir ve sizden aldığı onayla temizliğin bir diğer aşamasına geçer. Ayrıca gün içinde firma merkezimizden, proje yönetim birimimiz, uygulamaların gidişatı hakkında değerlendirmelerde bulunmak için sizi telefonla arar, bilgi alır, gerekli hallerde ekibe müdahale eder ve yeni bir strateji oluşturmalarında yardımcı olur.

Temizliğinize sizler kadar değer veren şirketimiz, var olduğu günden bu yana sizlere daha temiz alanlar bırakabilmek için çalışmaktadır. Buca bölgesinde güvenilir temizliğin adresi olarak bilinen firmamız için sizlerin memnuniyeti çok önemlidir. Temizlik anlayışına farklı bir boyut kazandıran firmamız için sizlere temiz alanlar bırakarak memnuniyetinizi sağlamaktır önemli olan. Buca Temizlik Şirketi‘ndeEmpati kurma yeteneği gelişmiş olan elemanlarımız sizlerin isteklerini anlayarak Sizleri memnun edecek şekilde hizmet vermektedir. Kesinlikle kalite detayını atlamadan verdiğimiz bütün hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize kaliteli temizliğin nasıl yapıldığını gösteriyoruz.


Temizlik konusunda tam anlamıyla kaliteli hizmet vermek için bütün donanımlara sahip olan Buca Temizlik Şirketi bu alanda en iyi hizmeti veren firma olma özelliğindedir. Müşterilerimizin onayından geçen hizmet kalitemizle daha uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
Verdiğimiz temizlik hizmetinden sonra sizlere keyfini süreceğiniz temizliğin garantisini vermektedir. Beklentilerinizi anlayan ve ona göre kendini geliştiren temizlik anlayışı ile sizlere hitap etmektedir. Verdiğimiz son derece hijyen ve garantili hizmetlerimize oranla fiyatlarımız oldukça uygundur. Her kesimden müşterimize hitap edebilme özelliğimizle temizlik sektöründe ilerleyerek hizmet veriyoruz.

 

Buca Temizlik ile beklentilerin ötesinde bir hizmet sağlanmaktadır. Tüm Buca halkını davet ediyor ve yaptığımız işlerimizi referans yoluyla sizlere sunuyoruyoruz. Hizmet bizim işimiz, çünkü hizmette sınır bizim için geçerli değil… Her zaman kalite her zaman güven…

Yorum yaz

Hemen Arayın