x

Bu güne kadar temizliğe dair ne varsa sizler için temin ederek hizmet vermiş bir firmayız Sizlerin takdirine layık olabilmek için çalışmalarını 7/24 sürdüren hizmet anlayışı ile bu günlere gelmiş bulunmaktadır. Amacına uygun sizlere temizlik hizmeti verirken sizlerin memnuniyetini sağlamak ilk hedeflerimiz arasındadır.

Profesyonel temizliğin adresi olan Güzelbahçe Temizlik Şirketi bu konu da profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Kalıcı ve uzun süren hizmet garantisi ile sizleri daha temiz ve sağlıklı yaşam alanları beklemektedir. Güler yüzlü elemanlarımız sizlere temizliğin en iyisini verebilmek için hoşgörü içinde çalışmaktadır.

Güzelbahçe Temizlik Şirketi

Güzelbahçe Temizlik Şirketi firması olarak, yıllardır İzmir’in her noktasına temizlik hizmetlerimizi götürüyoruz. Bizlerden isterseniz periyodik, isterseniz tek seferlik temizlik hizmeti alabilirsiniz. Villa gibi yoğun eşya bulunan alanlarınız için, çok sayıda uzman çalışanımız hizmet veriyor. Ayrıca yerinde koltuk ve halı yıkama hizmeti de veren bizler, isteğe dayalı bay ya da bayan çalışan yönlendirebiliyoruz.

İsteğe bağlı balkon, kazan dairesi, giyinme odası, kalorifer odası, sauna, teras gibi alanlarınız da firmamız çalışanları tarafından temizleniyor. Cam ve çerçevelerinize kadar varan ayrıntılı temizlik hizmeti almak hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Güzelbahçe temizlik şirketi ekibi olarak, hafta sonu ya da mesai saatleri sonrasında da hizmet verebiliyoruz.

Güzelbahçe Ofis Temizliği

Ofis temizliği, çok daha fazla ayrıntı ve zaman gerektirir. Güzelbahçe ofis temizlik firması olarak, ofislerinizin büyüklüğüne bağlı çok sayıda çalışan yönlendirebiliyoruz. Üstelik işinizin bölünmemesi için hafta sonu da hizmet verebiliyoruz. Garantili temizlik hizmetlerimiz sayesinde, temizliğin uzun süre hijyen sağladığını sizler de görebilirsiniz.

Temiz ve ferah bir ortamda çalışmak tüm insanların en temel hakkı. Güzelbahçe ofis temizliği ekibi olarak, ofislerinizin iç ve dışını tertemiz yapıyoruz. Endüstriyel ekipmanlarımız ile zemin temizliğinize ayrı bir öne veriyoruz. Ayrıca işyerlerinizde bulunan tuvaletleriniz, fayanslarınız ve derzleriniz, en güçlü kimyasallar ile eski hijyenine kavuşuyor. Siz ne zaman isterseniz o zaman gelelim ve üstün kalite temizlik hizmeti verelim.

Yorum yaz

Güzelbahçe Temizlik Şirketi (2 Yorum)

  1. ofis için detaylı bir temizlik talep ediyoruz. en kısa sürede geri dönüş talep ediyoruz.

Hemen Arayın