x

Şemikler Temizlik şirketi olarak her türlü temizlik ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakın olan bir kuruluştur.

Şemikler Temizlik şirketleri arasında en popüler temizlik şirketlerin başında gelmekteyiz. Şemikler ve çevresinde çeşitli temizlik hizmeti veren profesyonel temizlik firmasıyız. Firma olarak Şemikler temizlik şirketi sizlere en temiz ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunan sizleri ve arkadaşlarınızı memnun etmeyi amaçlayan yegane İzmir Temizlik firmaları’ndan bir tanesiyiz.

Şemikler temizlik şirketi olarak siz müşterilerimize başta ev temizlikleri olmak üzere ofis,büro,villa,okul,hastane,otel,fabrika gibi bina ve bütün konutların temizliklerinde derinlemesine bir temizlik sunmaktayız .Ev temizliklerinin en çok sorunu olan acaba dolap içi temizliklerini iyi yapıyorlar mı ? eşya arkaları altları ve içlerinin temizliklerini iyi yapıyorlar mı ? halı koltuk yatakları yıkıyorlar mı ? cam çerçeveleri iyi temizlediler mi ? gibi daha bir çok ayrıntılı soruların bütün hepsini aklınızdan teker teker  onları da temizleyerek istediğiniz hijyeni sağlıyoruz.

Şemikler temizlik şirketi olarak sizlerin iş yerlerinizde ve ofislerinizde detaylıca iş çalışma prensiplerine harfi harfine uyularak mükemmel bir temizlik zihniyeti olusturmaktayız. Temizlik ekibimiz sizin ofis ya da büronuzun çalışma prensiplerine harfi harfine uyarak çalışma ortamını sabote etmeden kendi titizliğini konuşturmaktadır.Temizlemek istediğiniz işyeriniz, büronuz veya ofisiniz istediğiniz saat ve günde hijyen malzemeleri ile birlikte kapıya kadar gelip temizlik işlerini halletmektedirler.

Şemikler Koltuk Temizlik Şirketi

Evimizde, iş yerinizde, ve günlük hayatımızda zaman geçirdiğimiz bir çok yerde zamanımızı geçirdiğimiz eşyalardan biri de koltuklardır. İnsanlar evlerinde koltuklarıyla çoğu zaman içli dışlıdır ve bunun sonucunda koltuklarda lekeler ki bu bebekli ve çocuklu ailelerde fazlasıyla görülmekte olup ailelerin çok yakındığı bir durumdur. Çocuğunuz koltuğunuza bir şey döktü ve ne yapıp etseniz de leke çıkmadı mı? Bunu kafanıza takmayın bunun ardından yapacağınız iş çok kolay Egem Temizlik’i arayarak koltukları sağlıklı, hijyenik bir şekilde lekeleri ortadan kaldırmaktadır.

Bunun dışında gün geçtikçe tozlanan koltuklar sizler ve çocuklarınız için zararlı olabilir. İyi ve temiz bir firma arıyor ve İzmir’ de oturuyorsanız Egem temizlik size yardımcı olmak için İzmir’de kurulmuş olup vizyonları arasında müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Koltuk temizliği deneyimli ve eğitimli personel ile en son teknolojik makinelerle koltuklarınız özenle yıkanır, kurutulur ve temizlenir ve size tertemiz ışıl ışıl sizlere teslim edilir.

Diğer temizlik şirketi firmalarımızın sitelerinide ziyaret etmek isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Yorum yaz

Hemen Arayın