x

Gündelik Bayan Temizlikçi

Her gün evinize gelip temizlik işlerine yardımcı olacak bir bayan arıyorsunuz ancak güven sorunu mu yaşıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Çünkü bizler firma olarak ev ve ofislerinize gündelik bayan temizlikçi gönderiyoruz. Üstelik çalışanlarımızı güvenilir ve tecrübe sahibi kişilerden tercih ediyoruz. Eğer çalışanlarımızdan kaynaklı maddi bir zarara girerseniz, firma olarak müşteri memnuniyeti kapsamında zararınızı karşılıyoruz.

Firma olarak temizlik hizmetinin profesyonel olarak verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu kapsamda da elemanlarımızı bu konuda eğitiyoruz. Günlük temizlik işlerinin yanında sizlere de destek olabilecek bu bayan elemanlarımız, günün dilediğiniz saatlerinde evinizde olacak. Artık sizler de işten döndüğünüzde tertemiz bir ev ile karşılaşacaksınız.

En Uygun Fiyat Garantisi

Kendi çabalarınızla da gündelik bayan temizlikçi bulabilirsiniz. Ancak bu temizlikçiler sizlerden oldukça yüksek tutarlar talep edecektir. Ancak bizlerden temin edeceğiniz gündelik temizlikçilerimiz tek bir fiyat politikasına sahiptir. Günlük, haftalık, 2 haftada bir ya da aylık olarak temizlikçi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Alanında tecrübeli olmaları, sizlere çok daha kaliteli temizlik hizmeti sunmaları anlamına gelmektedir.

Ev işlerinize yardımcı olacak elemanlarımız, hızlı ve profesyoneldir. Aynı zamanda kendilerinden servis hizmeti de alabilirsiniz. Tertemiz evinize geldikten sonra çay ya da kahvenizi yudumlayabilir, dinlenebilirsiniz. Artık temizlik sorun olmaktan çıkıyor. Sizler de bütçenizi yormayacak rakamlara yardımcı, güvenilir ve erdemli bir bayan temizlikçi arıyorsanız hemen bizi arayın.

Yorum yaz

Gündelik Bayan Temizlikçi (2 Yorum)

    • Merhaba ,

      Şirketimize değer gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. 0232 362 01 00 numaralı telefon hattımızı arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Arayın