x

İzmir Halı Yıkama Şirketleri arasından kaliteli bir firma mı arıyorsunuz ? İzmir Temizlik Şirketi ‘nin kaliteli İzmir Halı Yıkama Şirketleri içerisinden biri olduğunu bilmenizi istiyoruz. Hizmet talebi için firmamıza: → 0232 362 01 00 numaralı telefondan ulaşmanız mümkündür. Kaliteli, doğru, güvenilir ve hijyenik temizleme hizmetlerimizden son derece memnun kalacaksınız.

Temizlik ve hijyen özellikle günümüzde her zamankinden daha önemli ve titizlikle uygulanması gereken bir davranış biçimi.  İzmir‘de halı, koltuk, yorgan, battaniye, perde, stor perde yıkama ve temizleme işlemleri de bu çerçevede ele alınmalı. Hatta mutlaka alanında profesyonel olan bir ekip tarafından ciddi ve bilinçli olarak yürütülmeli.

Biz bu bilinç ve titizliği sağlamak için mevcut açığı kapatmayı hedefledik. Bu amaçla İzmir Halı Yıkama Şirketleri ana hizmet sahasında faaliyetlerimizi hızlandırdık.

Kaliteli Halı Yıkama Hizmetine İhtiyacınız Var

Merak etmeyin biz buradayız. Yılların bilgi birikimi, teknolojik donanım ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. İhtiyaçlarınızın doğrultusunda sizlere doğru ve kaliteli çözümler sunuyoruz.  İzmir Temizlik Firması altyapısında bulunan İzmir Halı Yıkama Şirketlerinden birisiyiz. Dahası ön plana çıkan tercih edilen bir firmayız.

Bu bizi sevindiriyor. Neden tercih ediliyoruz? Çünkü sizlerin memnuniyeti bizim vazgeçilmez prensibimiz.  Yıllardır prensiplerimizden ödün vermeden kalite odaklı hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

Halı Yıkama Süreci Dikkat Gerektirir

İzmir Halı Yıkama Şirketleri ararken şu gerçeği mutlaka bilmelisiniz. Kuşkusuz halı yıkama son derece dikkat ve özen gerektiren bir süreç. Bu süreci aynı zamanda sağlığa zararlı olmayan kaliteli malzemelerle desteklemek gerekiyor. Bu asla göz ardı edilmemesi gereken bir kriter. Zira halılarınızın üzerinde çocuklarınız bebekleriniz daha çok vakit geçiriyor. Onların sağlığına özen göstermek durumundasınız.

halı yıkama ve sağlık

Halılar Türlerine Uygun Yıkanmalı

İzmir Halı Yıkama Şirketleri kapsamında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalite ve hijyen arıyorsanız tavsiyemiz bu yönde. Biz öncelikle yıkanmasını istediğiniz halılarınızı titiz bir şekilde evinizden alıyoruz. Servis aracımızla halı yıkama noktamıza naklediyoruz. Burada öncelikli olarak halılarınız yün, naylon, polyester, olefin, akrilik şeklinde türlerine göre ayırıyoruz. Zira her türün kendisine özel bir yıkama prensibi vardır. Halıları kendi türüne özel yıkamak gerekiyor. Bu uygulama halının zarar görmesine engel olmak açısıdan oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Aşaması Hijyenik Olmalı

İzmir Halı Yıkama Şirketleri çerçevesinde kaliteli bir firma olduğumuzu belirttik. Neden? Çünkü firmamız temizlik konusunun profesyoneli. Yukarıda anlattığımız gibi önce türlerine göre ayırıyoruz. Halıları türlerine göre kategorize etme işlemi bitti. Bundan sonra halılar üzerinde birikmiş toz, akar, kum ve benzeri maddelerin temizlenmesi gerekiyor. Buna yıkanma öncesi temizlenmesi işlemi diyoruz. Zira tozdan arındırma işleminden önce halı yıkamak gerçek temizlikle sonuçlanmayacaktır.

hijyenik halı yıkama

Toz ve benzeri maddeleri temizlemek için uyguladığımız işlem önemli. Ardından Halı Yıkama aşamasına geçiyoruz. Halı yıkama hizmet prensibimiz olarak sağlık bizim için çok önemli. Bunun için yıkamada sağlıklı bitkisel halı şampuanları tercih etmeye özen gösteriyoruz. Yıkama noktasında son derece kaliteli bir hijyen uygulaması mutlaka yapılmalı.

Tamamen sağlıklı ve güçlü leke sökücü özelliği bulunan % 100 doğal ve bitkisel halı şampuanı kullanmak gerekiyor. Dahası kimyasal barındırmayan yumuşatıcılarla halı yıkamak konusunda titiz olmak gerekiyor. Daha sonra son teknolojik donanımlı halı makinesi ile fırçalama işlemine tabi tutuyoruz.

Yıkama Sonrası Durulama Ve Kurutma

İzmir Halı Yıkama Şirketleri tercihinizde bir diğer önemli kriterde budur. Halılarınız profesyonel anlamda iyice durulanıp köpüklerinden tamamen arındırılır.  Süreç bu şekilde ilerlemeli. Daha sonra teknolojik makinalarda sıkma ve kurutma işlemine tabi tutulur.  Artık durulama sonrası kurutma odasına nakletme işlemine sıra gelmiştir. Burada halılar sıcak hava üfleyen sağlıklı doğal gazlı kurutma sistemiyle birkaç saat içinde kurur. Sonrasında hijyenik askı ortamında bekletilir. Artık teslim edilmeye hazırdır.

Paketleme ve Adrese Teslim

Bütün işlemleri başarı ile tamamlayan halılar için artık kaliteli bir şekilde paketleme zamanı gelmiştir. Tüm halılar üst düzey kalite standartlarında güzelce paketlenerek ilgili adreslerine telefonla bilgi verilip araçla bizzat adrese teslimatlar gerçekleştirilir.

İzmir’de yaşayan tüm halkımıza kaliteli hizmet ve sağlık noktasında üst düzey hijyen sunmayı vazgeçilmez prensip olarak belirledik.  İzmir Halı Yıkama Şirketleri konusunda kalite arıyorsanız bir telefon kadar yakınız. Kaliteli temizliğe İzmir ‘de öncülük yapmanın huzurunu yaşıyoruz.  Zira temizlikte esas insan sağlığı ve kalite hedefimiz ise sizlerin memnuniyetidir.

İzmir Halı Yıkama Şirketleri Kapsamında;

Karşıyaka Halı Yıkama Temizleme Şirketi | Menemen Halı Yıkama Merkezi | Aliağa Temizlik Halı Temizlik ve Yıkama, Bayraklı İzmir’de Halı Yıkama Firmaları, İzmir’de Halı Yıkama Şirketler | Temizlik Firmaları İçerisinde En İyi Halı Yıkama Şirketi olan İzmir Temizlik | İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Bizlere ulaşın. Sizde memnun müşterilerimiz arasına katılın!

Bizlere hangi aramalarla ulaştınız?

Tekrar belirtelim. İzmir Halı Yıkama Şirketleri arayışınızda tercihiniz kalite ise buradayız.

Sorunuz mu Var ? Hemen Bizimle İletişime Geçebilirsiniz : 0532 513 10 99

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Hemen Arayın