x

Sözleşmeli Temizlik Personel Temin hizmetimiz içerisinde senelik yapılan sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ihtiyacınızı karşılıyoruz. Yaptırdığımız temizliklerin denetimi için şirketimizin yetkili denetmeni düzenli periyodik aralıklarla şirketinizi ziyaret ederek yapılan işin yani temizliklerin kontrolünü etmektedir.  Temizlik personellerinin tüm özlük hakları tarafımızdan güvence altına alınacaktır. Sgk girişleri ve diğer dosyaları da işe başlanmasıyla birlikte size teslim edilecektir.

Ev ya da işyerleriniz için belli bir süreliğine yardımcı elemana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu elemanlar servis ya da temizlik personeli olarak yönlendirilebilir. Firmamız yıllardır temizlik sektörü içinde aktif olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda bu alanda sizlere sözleşmeli personel de sağlamaktadır. Üstelik tüm personellerimiz alanında deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Gündelik olarak bir eleman ile anlaşmak sizlere maddi külfet oluşturabilir. Ancak sözleşmeli olarak, belli bir dönem aralığında edineceğiniz elemanlar çok daha uygun rakamlara gelecektir. Ayrıca elemanlarımızın sigortalarını kurum olarak bizler gerçekleştirmekteyiz. Yani sizler yalnızca sözleşme süresi boyunca maaş ödemesi yaparsınız. İster aylık, ister yıllık ya da sezonluk olsun, bizlerden her zaman uzman bir çalışan edinebilirsiniz.

Güvenilir ve Dikkatli Çalışanlar

Firma olarak sözleşmeli personel olarak çalıştırdığımız kişilerin güvenilir olmasın son derece önem veriyoruz. Bu personellerimize ev ya da iş yerlerinizi teslim edeceğinizi biliyoruz. Özel eğitimler sonrasında gönderilen personellerimiz, yine firmamızın sağladığı temizlik malzemeleri ile ortamın hijyeninden de sorumlu olacaktır. Özellikle günlük zemin temizliği, toz alma ve mobilya temizliği eleman tarafından yapılacaktır.

Belli bir süreliğine açmış olduğunuz işyeriniz için temizlik ev servis personeline ihtiyaç duyabilirsiniz. Aynı şekilde ufak bir rahatsızlık geçirip, iyileşinceye kadar kendinize bir yardımcı tutmak isteyebilirsiniz. Bizler uzman sözleşmeli personel desteği veren, öncü firmalardan biriyiz. Artık güvenilir ve ucuz birini aramak için günlerce beklemenize gerek bulunmuyor.

Yorum yaz

İzmir Sözleşmeli Personel Temini (1 Yorum)

Hemen Arayın