x

izmir temizlik müşteri yorumları

izmir temizlik müşteri yorumuMüşterilerimizin İzmir Temizlik Şirketi için bizlerle paylaştığı yorumların bir kısmı aşağıda yayınlanmaktadır. Uzun zamandır var olduğumuz bu sektörde bizler için sizin yorumlarınız çok önemlidir. Bu sebeple yorumlarınızı dikkate alarak hizmet anlayışımızı geliştirme fırsatı bulmaktayız. Temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, bir şirket arayışındaysanız müşteri yorumlarının göz ardı etmemenizi öneririz!

Şirket olarak bizimde düşüncemiz en doğru hizmet ölçüsünün müşteri yorumları olduğu kanaatindedir. Lütfen değerli yorumlarınızı eksik etmeyin! Şirketimizden hizmet aldıktan sonra aşağıdan fikrinizi/düşüncenizi paylaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki yorumlar, Uzun bir süreç sonucunda oluşturmuştur, gerek telefon üzerinden gerek ise iş bitiminde sözlü olarak bizlere iletilen yorumlardır. Zaman içerisinde sürekli güncellenecektir. Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz! Dünya da hizmet veren tüm şirketlerin, tüm başarı göstermiş temizlik firmalarının ortak kalite hizmet ölçüm parametresi müşterilerden gelmekte olan yorumlara dayanmaktadır. İzmir Temizlik Şirketi müşterilerine en çok önem veren şirkettir. Mutlu günler dileriz.

Yorum yaz

İzmir Temizlik Müşteri Yorumları (11 Yorum)

 1. İzmir Ataşehir’de 10 Şubat 2021 de inşaat sonrası oturulmamış evimizin ilk temizliğini yaptırdığım Egem Temizlik şirketine ve çalışanları Ar..ve Se.. hanımlara çok teşekkür ediyorum.Beraberce evimizin temizliğini canla başla profesyonel bir şekilde yaptılar.işlerini yaparken sızlanıp şikayet etmediler.Tüm ekipmanlarıyla zamanında geldiler.Saat 17.30 kadar işlerini bitirdiler.İhtiyacım olduğu en kısa zamanda tekrar kendileriyle çalışmak isterim.

 2. Bornova form da tuzu biberi mekanimizi açılış öncesi izmir egem temizlik firması ile AKşam 6 da anlaştık düzenli bir ekip çalışması ile 1 de bitirdiler çok mükemmelin üstünde tavsiye ederim. İzmir Egem temizlik

 3. merhabalar ben İZMİR EGEM TEMİZLİK LE evimin temizliğini anlaştım gayet işinin ehli tavsiye edeceğim bir firma teşekkür ederim Ömer beye ve elamanlarına

 4. izmir temizlikçi
  Ekim 31, 2017 AT 4:35 pm
  Evimizin ve yazligimizin temizliğini sirketinize yaptirmaktayiz. Herkese tavsiye ediyorum . Bebeğimiz olduğu için hijyene önem veriyoruz buyuzden sizi tercih ediyoruz. Teşekkürler..

 5. izmir temizlikçi
  Mayıs 17, 2017 AT 5:37 pm
  Geçen ay yanan evimize ekibiniz geldi. Boya Yapılması için hazır hale gelicek diye anlaştık. Ben işlem bittikten sonra boya yaptırmakta düşünür oldum. O kadar profosyonel Temizlik işi yapan bir ekibe sahipsiniz. Neredeyse ilk haline geldi teşekkürler Egem Temizlik Şirketi ve ekibi..

 6. izmir temizlikçi
  Mayıs 10, 2017 AT 5:33 pm
  Ayda bir kere temizlik yaptırıyorum . Gerçekten Kusursuz temizlik yapılıyor. Artık anahtarımı Güven ile bırakıp çıkıyorum personelleriniz ve Siz Egem Temizlik Şirketine güveniyorum . Çok memnunum herkese tavsiye ederim.

 7. izmir temizlikçi
  Temmuz 12, 2015 AT 4:18 pm
  Ev Temizliği Konusunda Temizlikçi Arayışına girdik yana döne evimizi temizletecek firma ya da temizlikçi arar iken egem temizlik ile şans eseri internetten bulduk ilk önce baya bi korkulu şekilde randevumuzu aldım ve randevu tarinde bahsettikleri saatten bi 15 dakika erken geldiler 2 kişilik bayan temizlik personellerini görünce tam ekipman mazeme ile gelmişlerdi ortalama 4 saatte tüm temizlik işlerimi sanki bi sihirli deynek ile gerçekeştirmişlerdi hayretler içinde kalmıştık Annem ve ben bu kadar hızlı ve profesyonel temizlik işimi yaptıracagımızı hiç sanmıyorduk Egem Temizlik Çalışanları Na …. Hanıma ve Bi …. Hanıma Teşekkurlerimi sunarım Tekrar Görüşmek dileği ile SAYGILAR Mehmet Kaya Güzeltepe Spor Kulübü

 8. izmir temizlikçi
  Temmuz 6, 2015 AT 1:19 pm
  Yaklaşık 1 ay önce Restaurant Temizliği için anlaştığımız şirket. Düzenli olarak temizlik hizmetini bu şirket üzerinden almaktayız. Gıda üzerine çalıştığımız için bizim için hijyen esastır ve her şeyden önemlidir. Hijyenik hizmet için burayı tercih edebilirsiniz.

 9. izmir temizlikçi
  Temmuz 6, 2015 AT 1:12 pm
  Eski çalıştığım temizlik firması bazı konularda amatör yaklaşımlar sergiledi. Son zamanlarda arayışlarımı sürdürerek bu temizlik firması ile çalıştık. Ben de gayet memnun kaldım. Benim için önemli hususlardan birisi hızlı olması. Hem servis hem de hız bakımından ciddi güzel sonuçlar aldım. Her şey için teşekkür ederim.

 10. izmir temizlikçi
  Temmuz 6, 2015 AT 12:44 pm

  Bir temizlik şirketinden daha fazlası İzmir genelinde özelikle ev temizlik hizmetlerinde çok başarılılar. Farklı semtlerdeki dairelerimizin temizliği için uzun süredir çalışmakta olduğumuz şirket. Biz çok memnunuz. Tavsiye ederim.

Hemen Arayın