x

Evler, günlük hayatta en fazla kullanılan yaşam alanlarının başında gelmekte ve evlerin en etkin şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Ancak yoğun iş temposuna katılan kadınlar, evlerine gereken zamanı ayıramadıklarından dolayı, ev temizliği hizmetine ihtiyaç duyarlar. Bunun yanında, kiralanan ev veya sıfır alınan boş evin temizlikleri de zor olacağı için, ev temizliği hizmeti talebinde bulunulur. Karşıyaka ev temizlik şirketi olarak, sizlere profesyonel temizlik anlayışımız ile hizmet vererek, memnuniyetinizi en üst seviyede tutmaya çalışmaktayız. Sizlerin memnuniyeti firmamız için her daim temel taşıdır.

Karşıyaka Ev Temizlik Şirketi

15 yılı aşkın bir süredir işimizde uzman olarak çalışarak, sizlere gerekli olan temizlik hizmetini tüm detayları ile vermeye gayret ettik. Gerek kullandığımız ekipmanlar, gerekse de kullandığımız temizlik malzemelerini en kalitesinden seçerek, bu konuda herhangi bir masrafa katlanmanızı da önlemekteyiz. Karşıyaka ev temizlik şirketi olarak, kullandığımız tüm ekipmanlar firmamıza özgü olmakta ve kendimiz getirip, kendimiz götürüyoruz. Tüm hizmetlerimizden yararlanabilir ve gönül rahatlığı ile bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Karşıyaka Ev Temizlik Şirketi Olarak Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Hizmetlerimizi günün her saatinde gerçekleştirmekte ve işinin ehli firma olduğumuz için, herhangi bir sorun olmadan hizmetimizi en kısa süre içerisinde sona erdirmekteyiz. Bunun yanında firmamızda verdiğimiz tüm hizmetlerde, sizlerin onayı alınmadan iş sona erdirilmez. Sizler ile gerekli olan iletişime geçtikten sonra, hizmetimizi sona erdirerek, aklınıza takılan konuları en ayrıntısına kadar dinlemiş oluyoruz. Personellerimiz bu alanda gerekli teknik ve oryantasyon eğitimlerini aldıkları için, iş akışına ve sisteme dayalı bilgiler ve tecrübeleri almış olmaktadırlar.

Halıların silinmesi, koltukların silinmesi, pencere ve mutfak dolaplarının silinmesi, tuvalet ve banyo silinmesi gibi pek çok farklı alanda temizlik hizmetimiz bulunduğundan dolayı evinizi böylece dip köşe temizliyoruz. Personellerimiz ekip halinde sisteme uygun çalıştıkları için onları birbirinden ayırmamaktayız. Güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile hareket ederek, hizmetlerimizin kaliteli ve hızlı olması bizler için değerlidir. Bunun yanında zor olan temizliklerde bile en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek, sizlerin memnuniyetini temin etmek bizlerin en büyük vazifesidir. Karşıyaka ev temizlik şirketi olarak hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz

Karşıyaka Ev Temizlik Şirketi (3 Yorum)

  • Selin Hanım Merhaba ,

   Bizlere Whatsap Destek Hattımızdan ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   0 544 544 18 04

   • Eviniz semt bölge olarak nerededir ?
    Dolu ve kullanılan bir ev midir?

    Bu soruların cevapları önemli olduğu için Size daha iyi hizmet verebilmek için bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

Hemen Arayın