x

Su Baskını Sonrası Temizlik

Su baskını belki de bir ev ya da işyeri için başa gelebilecek en kötü durumlardandır. Doğal afet ya da tesisattaki herhangi bir problem bu soruna yol açar. Geride ise birbirine girmiş eşyalar ve pis bir ortam kalır. Eğer hemen aksiyon alınmaz ise rutubet sorunu da söz konusu olacaktır. Firmamız su baskını sonrası temizlik faaliyetleri sayesinde, her yıl binlerce hane ve iş yerine uzman kalite hizmet götürmektedir.

Su baskınının söz konusu olduğu noktayı öncelikle karantina altına alıyoruz. Kullanılmayacak durumda olan tüm eşyalardan, sizlerin de onayı ile kurtuluyoruz. Ortamın eski haline dönebilmesi için, öncelikle içeride bulunan suyun tamamını teknolojik ekipmanlarımız ile dışarıya atıyoruz.

Su Baskınından Eser Kalmayacak

Tek bir damla su kalmayıncaya kadar, teknolojik ekipmanlarımız ile artıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Eğer kanalizasyon gibi pis su atıkları söz konusu ise daha güçlü ve etkili temizleyiciler ile incelikle sağlıklı bir ortam hazırlıyoruz. Koltuklarınız, ahşap mobilyalarınız, tekstil ürünleriniz ve elektronik eşyalarınız özenle temizleniyor ve eski haline getiriliyor.

Su baskını sonrası temizlik hizmeti veren firmamız, kısa sürede rutin yaşantınıza dönebilmeniz için çalışıyor. Çift motorlu endüstriyel ekipmanlarımız ile halı ve koltuklarınızın temizlendikten sonra hemen kurutulması sağlanıyor. Eğer alanında uzman bir ekip ile çalışmazsanız ne yazık ki aynı gün evinize girmeniz imkânsız olabilir. Ancak bizler bu travmayı hemen atlatmanızı ve evinize yerleşmenizi sağlıyoruz.

Yorum yaz

Su Baskını Sonrası Temizlik (3 Yorum)

  1. Buca şirinyer deki bahçe kat dairemizi logarın taşması sonucu pislik basmış nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Hemen Arayın