x

Yamanlar Temizlik Şirketi Hizmette

Yamanlar Temizlik Şirketi

Yamanlar Temizlik Şirketi, her zaman şu konuya çok önem verir, günlük yaşantımızda, bulunduğumuz ortamın, oturduğumuz yerin, hijyenik olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra, firmamız tarafından yapılmış temiz ve düzenli bir evde yaşamak, insana rahatlık, ferahlık ve huzur verir. Yerlerdeki çöp kırıntıları, raflarda ve yüzeylerdeki toz birikintilerini kimse hoş karşılamaz. Hanımların, çoğu zaman ya da her gün temizlikle uğraşacak zamanları olmuyor. Çalışan bayanlar açısından, izin günlerinde ev temizliği yapmak adeta işkence gibi gelebilir. Ailesine veya kendine ayırdığı vakti temizlikle geçirmek, o kişi için mecburi ve sıkıcı bir iş olarak gelecek ve hafta sonu tatilinde dinlenmesini engelleyecektir.

Bizi Arayın : 0232 362 01 00

Yamanlar Temizlik Şirketi , her zaman yüzleri sürekli gülen personeli ile güven ve kalitede prensibinden asla taviz vermeden sizlere hizmet için bir telefon kadar uzağınızdayız. Yamanlar Temizlik Firmaları arasında uzun yıllardır İzmir’in hemen hemen her ilçesine her bölgesine temizlik hizmeti vermekle kalmayıp kalite, güler yüz, güven ve sonsuz hizmeti kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Bizleri Google’dan arama yaparak ulaşmak isterseniz bir diğer firmamız olan İzmir Temizlik Şirketi olan Pasifik Temizlik firmamızıda arayabilirsiniz.

Yamanlar Temizlik Çalışma Uygulaması

Değerli müşterilerimiz bizlere internet sitemiz veya telefon ile ulaşım sağlamanız sonucu temizlenmesini istediğiniz yer ile ilgili detaylı bilgi verdikten sonra size isterseniz telefonda sözlü veya yazılı olarak fiyat teklifimizi bildiriyoruz. Fiyat teklifimizin uygun bulunup kabul edilmesi halinde ortak bir gün için randevu oluşturuyoruz. Randevu günü tarafınıza gelinmeden 1 saat öncesinde aranarak haberdar ediliyorsunuz sonrasında 2 temizlik personeli arkadaşımız adresinize gelerek tüm temizlik malzemelerini kendileri kullanarak plan dahilinde temizlik çalışmalarına başlıyorlar. Ev içersinde sigara, argo konuşma ya da saygısızca davranışlara asla müsade ettirmiyoruz.

Temizlik işlemleri bittikten sonra tüm araç ve gereç toplanarak , yapılan hizmetin kontrolü için eviniz sizin gözetiminize bırakılıyor. Memnun kaldım dedikten sonra ücretimizi alıyoruz.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

 

Yorum yaz

Hemen Arayın