x

İzmir Temizlik şirketleri işinde tecrübeli, ekonomik,  kaliteli ve güler yüzlü personel ekibi ile  ev temizliği çözümleri sunan bir firmadır… Ekonomik Fiyat Politikaları ve Temizlik Kampanyaları ile kullanıcılara rahatlık sağlıyor. 

Temizlik Kampanya Fırsatları

Güvenilir bir firmadan Ev Temizliği hizmeti alıp günlük hayatınızda zaman kazanarak garantide olmak istemez misiniz ?

Yarından itibaren geçerli olacak kampaya detaylarımız şu şekildedir.

Temizlik Kampanya Fırsatları, Günlük yaşantımızda, bulunduğumuz ortamın, oturduğumuz yerin, hijyenik olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra, günlük ev temizliği yapılmış temiz ve düzenli bir evde yaşamak, insana rahatlık, ferahlık ve huzur verir. Yerlerdeki çöp kırıntıları, raflarda ve yüzeylerdeki toz birikintilerini kimse hoş karşılamaz. Temizlik Hanımların, çoğu zaman ya da her gün temizlikle uğraşacak zamanları olmuyor. Çalışan bayanlar açısından, izin günlerinde ev temizliği yapmak adeta işkence gibi gelebilir. Ailesine veya kendine ayırdığı vakti temizlikle geçirmek, o kişi için mecburi ve sıkıcı bir iş olarak gelecek ve hafta sonu tatilinde dinlenmesini engelleyecektir.

Firmamız eviniz ve temizliği ile ilgili ihtiyaç duyacağınız her an sizlere profesyonel ve titiz ev temizlik hizmetleri sunmaktadır. İnşaat sonu, tadilat sonrası, su baskını sonrası, yangın sonrası, taşınma öncesi veya sonrası, eşyalı veya boş tüm evlerin, villaların, binaların temizliğini titizlikle yapmaktayız. Ev temizliğinde ihtiyacınıza göre günlük personel temini veya evinizin büyüklüğüne göre ekipler halinde hizmet vermekteyiz. Evinizin temizliği 1 gün içinde bitirilmekte ve tüm temizlik araç ve gereçleri şirketimiz tarafından gönderilmektedir. Hızlı, etkili ve size zahmet vermeyen hizmetlerimiz sonucunda ise sizlere bu konforlu hayatı doyasıya yaşamak kalıyor.

Bu doğrultuda EV TEMİZLİĞİ yaptırana KOLTUK YIKAMA % 50 indirimli olacaktır.

Temizlik Kampanya Fırsatları ‘ndanyararlanmak için Aşağıda yer alan yorum bölümüne Katılıyorum yazdıktan sonra bizimle iletişime geçerek sizde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanya sona ermeden hemen faydalanın Bayramda eviniz ve koltuklarınız pırıl pırıl gözüksün.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Benzer Konular

Yorum yaz

Temizlik Kampanya Fırsatları (13 Yorum)

  1. Çiğli Ahmet Efendi Mahallesinde 3+1 sıfır eve taşınmadan önce temizlik hizmeti almak isterim. Uygulama ve ücret hakkında detaylı bilgi ihtiyacım var. Teşekkürler.

Hemen Arayın