x

İzmir Temizlik şirketleri işinde tecrübeli, ekonomik,  kaliteli ve güler yüzlü personel ekibi ile  ev temizliği çözümleri sunan bir firmadır… Ekonomik Fiyat Politikaları ve Temizlik Kampanyaları ile kullanıcılara rahatlık sağlıyor. 

Güvenilir bir firmadan Ev Temizliği hizmeti alıp günlük hayatınızda zaman kazanarak garantide olmak istemez misiniz ?

Yarından itibaren geçerli olacak kampaya detaylarımız şu şekildedir.

Günlük yaşantımızda, bulunduğumuz ortamın, oturduğumuz yerin, hijyenik olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra, günlük ev temizliği yapılmış temiz ve düzenli bir evde yaşamak, insana rahatlık, ferahlık ve huzur verir. Yerlerdeki çöp kırıntıları, raflarda ve yüzeylerdeki toz birikintilerini kimse hoş karşılamaz. Hanımların, çoğu zaman ya da her gün temizlikle uğraşacak zamanları olmuyor. Çalışan bayanlar açısından, izin günlerinde ev temizliği yapmak adeta işkence gibi gelebilir. Ailesine veya kendine ayırdığı vakti temizlikle geçirmek, o kişi için mecburi ve sıkıcı bir iş olarak gelecek ve hafta sonu tatilinde dinlenmesini engelleyecektir.

Bu doğrultuda EV TEMİZLİĞİ yaptırana KOLTUK YIKAMA % 50 indirimli olacaktır.

Bu hizmetten yararlanmak için Aşağıda yer alan yorum bölümüne Katılıyorum yazdıktan sonra bizimle iletişime geçerek sizde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Hemen Arayın