x

Bayraklı Temizlik Şirketi, Ev ve Ofis Temizliği , Hizmet sektöründe güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir.

Bayraklı Temizlik Şirketi, Hizmet sektöründe güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. İzmir Bayraklı Temizlik Firması tam 26 yıldır başta bayraklı olmak üzere, İzmirin her semtine temizlik şirketi hizmeti vererek kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir, sizde aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimiz den olmak isterseniz, tek yapmanız gereken Bayraklı Temizlik Şirketimizi aramak,

İzmirde hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve uzun seneli tecrübelere sahip personelimiz ile “Zamanınız Size,Temizliğiniz Bize Kalsın” sloganı öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur.

Bizi Arayın : 0232 362 01 00

Bayraklı Temizlik Şirketi, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. temizlik ve hijyenden asla pirim vermez. Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

İzmir Koltuk Temizliği

Basit ev işlerini kendimiz yapsakda büyük mekanlarda ofislerde,ya da yoğun çalışma temposunda bunu sağlayamayız. Üstelik yüzeysel temizlik görüntü olarak bize hoş gelebilir ancak derinlemesine temizlik için hijyen konusunda ciddi bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Bu sağlık açısından çok önemlidir.Bunun için hızla gelişen temizlik sektöründe, konusunda lider birçok firma bulunmaktadır.böyle kurumsal firma ile dönemsel anlaşmalar yapabiliriz. temizlik firmamızı seçerken şu detaylara dikkat etmeliyiz;

Firması kurumsal olmalıdır.Firmanın temizlik personeli konusunda uzman ve eğitimli deneyimli elemanlar olmalıdır.Sizin evinizi iş yerinizi dönemsel anlaşma da olsa sahiplenici zihniyete sahip olmalı ve çıkarlarınızı gözetmelidir. Kullandığı ürünlerle size hijyen ve sağlık kazandırırken doğaya ve çevreye saygılı ve koruyucu olmalıdır.temizlik firması seçimi son derece hassas bir konudur.

Bayraklı Temizlik Şirketleri firmalarının faaliyet gösterdiği alanlar ise şöyle açıklanabilir. Temizlik firması ile çalışma denilince ilk olarak akla büyük firmalar,fabrikalar gelse de küçük konutlar da da inşaat sonrası temizlik,tadilat sırası ve sonrasında ki temizlik aşamasıda bizi aşabilir.

Koltuk Temizliği

Bunun için çalışacağımız inşaat firması ile sözleşme sırasında molozlorun kaldırıldığı alan ve kaba inşaat temizliğinden sonra cam duvar ve zemin temizlik işlemleri konusundaki anlaşmalarınızı netleştirmelisiniz. Birçok temizlik firmasının zaten anlaşma şartlarında bu gibi detaylara yer vermiştir, sözleşme maddelerinde Dezenfektan çalışmaları dahil yer almaktadır.

İzmir Temizlikçi Fiyatları

Temizlikte kaliteye önem vermekteyiz. Çünkü temizlik, beraberinde düzeni, hijyeni ve sağlığı da getirmelidir. Buna bağlı olarak da geçmişten günümüze,  yenilenerek büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli bir temizlik hizmeti için, asansörlü, vinçli sistemler gibi teknolojik teçhizatları aktif olarak kullanmaktayız. İzmir’in en çok tercih edilen temizlik firmalarından biri olan bizler, kurulduğumuz günden bu yana en ekonomik rakamlar ile hizmet vermekteyiz. Üstelik verdiğimiz hizmet konusunda daima kusursuz olmayı ilke edinmiş durumdayız.


Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

 

 

 

 

Yorum yaz

Hemen Arayın