x

İzmir Bornova Temizlik

Bornova Temizlik

Bornova Temizlik Şirketi olarak uzun yıllardır Bornova ve semtlerine temizlik hizmeti vermekteyiz.. Sizin bukadarıda imkansız diye gördüğünüz her türlü temizlik hizmetini, kazançtan öte müşteri memnuniyetine odaklanmış olan firmamız gerçekleştiriyor..
Bornova ve semtlerine dolu ve boş ev temizliğinin dışında evinizde ofisinizde isyerinizde yapmış olduğunuz her türlü tadilat temizliği ve inşaat sonrası temizliginide aynı gün içerisinde gercekleştiriyoruz.. Bornova temizlik şirketleri olarak temizlik yapılan yerin durumuna ve büyüklüğüne bağlı olarak belirleyecegimiz personel sayimizla ve teknolojik temizlik malzemelerimizle sizin uygun buldugunuz saatte geliyor iş bitiminde kontrollü şekilde teslim ediyoruz.. Bornova Belediyesi nin de herzaman tavsiye ettigi tek firmayiz. Bornova temizlik şirketi olarak yüzeysel temizlik dışında kalıcı hijyen sağlamayı saglamktayiz. Bornova halkının bu anlamda ne kadar dikkatli ve titiz olduğunun bilincindeyiz. Temizlik denilince sadece kullanılan eşyalar dışında o evde bulunan cocuklarimiz, besledigimiz kedi köpek gibi temiz havaya ihtiyaç duyan canlilarimizında olumsuz etkilenmiyecegi ürünler kullanilmali. Bornova temizlik şirketi olarak bu anlamda tüm tedbirleri almış bulunmaktayız.  Bornova temzilik şirketi olarak uzman personelimiz de her türlü sağlık eğitiminden ve kontrolünden geçmiş olup kullanılan tüm malzemelerimiz sağlık bakanlığı onaylıdir.
Bornova nin her mahallesine hizmet vermekten ve sürekli tercih edilmekten mutluyuz.
Atatürk Mahallesi, Kızılay mahallesi, Evka4, İnönü mahallesi, Ergene mahallesi, Erzene mahallesi, Doğanlar mahallesi, Evka 3, Mevlana mahallesi, Naldöken mahallesi, Yeşilçam mahallesi, Gürpınar, Yeşilyurt Mahallesi , Kemalpaşa Mahallesi, ümit mahallesi , Yunus Emre, Egemenlik mahallesi, ışıklar, Karacaoğlan mahallesi, Birlik mahallesi, çamlule, kosukavak mahallesi, merkez mahallesi, serintepe, yeşilova mahallesi, Zafer mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar mahallesi, Gaziosmanpaşa, Meriç mahallesi, Tuna, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Kazım dirik, Gökdere, Kavaklıdere mahallesi,çiçekli köy, yakakoy mahallesi, Beşyol, kurudere, Sarnıç mahallesi, Karaçam köyü, egridere köyü, çamiçi köyü, Kayadibi köyü, laka köyü olmakla birlikte Bornova nın heryerine yıllarca hizmet vermiş olup tavsiye edilmekteyiz…
Sadece evlerinizde değil Ege Bölgesinde bulunan  yazlık temizliğinizi,  villa temizliğinizi Otel bar temizliğinizi,  mağaza temizliğinizi, ibadethane temizliği gibi her alanda temizlik hizmetini gerceklestiriyoruz.. Amacımız sadece para kazanmak değil. Temizlik ihtiyaclarinizi titizlikle gerceklestirip paranizin karşılığını görebileceğiniz temizlik hizmeti sunmaktir. Ekonomik temizliğin tek adresi olan Bornova temizlik şirketi olarak hali ve koltuk temizliğini de yerinde gerceklestiriyoruz. En kısa sürede en etkin temizlik istiyorsaniz doğru yerdesiniz. Tüm Bornova ve semtlerine temizlik hizmeti vermeye güvenilir işinde uzman ekibimizle hijyenden koşullarına uyarak tüm kalitemizle devam etmekteyiz.. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı tertemiz günler dileriz. . .
Bornova temizlik şirketi

Sektördeki tecrübelerini hizmetlerinde gösteren Bornova Temizlik uzun yıllardır temizlik hizmeti vermektedir. Ev ya da iş yeri gibi yaşam alanlarınızı sizler için tertemiz hale getiren firmamız bu işi artık büyük bir profesyonellikle icra etmektedir. Hizmetlerimizi verirken ilk amacımız müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.izmir bornovada öğrenci ev temizlik hizmetlerinde abone sistemi ile temizlikçi bayanlarımız hizmetinizde, Elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmak verimli bir hizmet anlayışı için çok önemlidir. Teknoloji ile paralel olan ekipmanlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için firmamızın olmazsa olmazlarıdır. Web sitemizden ya da telefon aracılığı ile bizlere ulaşmak oldukça kolay. Üstelik verdiğimiz hizmetlerimizde sizlere sunduğumuz avantajlı fiyatlar hizmetlerimizi cazip hale getirmektedir.

bornova temizlik

Değer verdiğimiz müşterilerimiz mekânları için kaliteli temizlik hizmetini Bornova Temizlik şirketleri olarak biz de bulmaktadırlar. izmir ev temizlik Firmamıza duyduğumuz saygıyı sizlere verdiğimiz temizlik hizmetlerindeki memnuniyetiniz ile perçinlemekteyiz.
Sizlere verdiğimiz temizlik hizmetleri büyük plan ve program içinde gerçekleştirilmektedir. Randevu tarihi ve saatlerine zamanında gelerek temizlik hizmetini tamamlamak sizlerin memnuniyeti için oldukça önemlidir. Bunun farkında olan Bornova Temizlik firmaları bu detaya oldukça dikkat etmektedir. Sizlere verdiğimiz büyük değeri temizlik hizmetleri ile sizlere yansıtmak bizim için oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Bornova Temizlik şirketi sizler için kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir. Sizler için en iyisi olan Bornova Temizlik Bornova ilçe merkezinde hizmet vermektedir. Ayrıca bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bornova Temizlik Şirketi

Bornova Temizlik

 

Hemen Arayın