x

İzmir Koltuk Temizleme koltuklarınızda oluşan lekeleri kafanıza takmayın bizi arayın sağlıklı, hijyenik bir şekilde lekeleri ortadan kaldıralım. Bunun dışında gün geçtikçe tozlanan koltuklar sizler ve çocuklarınız için zararlı olabilir.

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir firmaya ihtiyacınız varsa ve İzmir’ de oturuyorsanız İzmir Temizlik firmamız aradığınız en iyi temizlik firmalarından birisidir.

Bizi Arayın : 0232 362 01 00

İzmir Koltuk Temizleme deneyimli ve eğitimli personel ile en son teknolojik makinelerle koltuklarınız özenle yıkanır, kurutulur ve temizlenir ve size tertemiz ışıl ışıl sizlere teslim edilir.

İzmir Koltuk Temizliği

İzmir temizlik olarak 20 yıllık tecrübemizle koltuklarınızı yerinde yıkamakta ve sorunsuz olarak zamanında sizlere teslim etmekteyiz. Zararsız yıkama ürünlerimiz ile sağlığınızı İzmir koltuk Temizleme firması olarak ön planda tutmaktayız.

İşyerleri ve kurumsal noktalar için temizlik bir prestij göstergesidir. Plaza, banka, AVM gibi yapıların dışı da en az içi kadar temiz olmalıdır. Tabi bunun için yalnızca insan gücü yeterli olmayacaktır. Asansörlü vinç sistemlerimiz bizlere, hem hızlı, hem de güvenli bir temizlik hizmeti sunmamızı sağlıyor. Üstelik usta çalışanlarımız ve teknolojik teçhizatlarımız bir araya geldiğinde, sizlere kusursuz hizmet sunabiliyoruz.

Koltuk Temizliği

Villa, apartman, İzmir koltuk Temizleme ya da genel temizlik için, gündelikçilerin amatör hizmetlerinden ve faiş fiyatlarından sıkıldıysanız hemen arayın. Çünkü firma olarak her zaman en ekonomik fiyat politikasına sahibiz. Üstelik en donanımlı ekipmanlar ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

İzmir Temizlikçi Fiyatları


Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Yorum yaz

Hemen Arayın