x

İzmir Temizlik şirketleri bilindiği gibi belirli bir ücret karşılığında evinizde ofisinizde veya istediğiniz farklı alanlarda temizlik görevini yerine getirmektedir…

Bazı firmalar bu hizmet karşılığında son derece fahiş fiyatlar talep etmektedir. Talep ettikleri ücretin karşılığında sunmuş oldukları hizmette yeterli olmamaktadır. Bizler İzmir’de hizmet veren önemli bir temizlik şirketi olarak en uygun İzmir temizlik şirketleri fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz uygun fiyatlı temizlik hizmetinin yanında son derece etkili de hizmetler sunmaktayız. Sizlere kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız ve böylece de hem başarılı temizlik hizmeti alabiliyorsunuz hem de bunun için çok fazla ücret ödemenize gerek kalmıyor. Bu fırsattan faydalanmak için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve hizmet almak istediğinizi bildirmektir.

İzmir Temizlik Şirketleri Fiyatları
İzmir Temizlik Şirketleri Fiyatları

En iyi temizlik hizmetini sunduğunu belirterek insanlardan oldukça yüksek rakamlar talep eden firmaların aksine bizler uygun fiyatlı ancak son derece kaliteli temizlik hizmet sunmaktayız. Bu konuda da son derece iddialı ve kendimizden emin konuşmaktayız. İzmir temizlik şirketleri fiyatları arasında sunmuş olduğu hizmetin yanında en uygun ücretlendirme bizlere ait olmaktadır. Vaat ettiğimiz hiçbir konunun altı boş olmamakta ve bizler her birinin altını doldurabilmek adına tüm ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Öncelikle müşteri memnuniyeti diyerek kendi kazancımızı ikinci plana atmaktayız.

İzmir Temizlik Şirketleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Temizlik fiyatları belirlenirken bazı kriterler dikkate alınır ve bu doğrultuda ücretlendirmeler oluşturulur. İzmir temizlik şirketleri fiyatları da doğal olarak aynı biçimde belirli kriterler doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu kriterlerin başında temizlenecek olan alanın büyüklüğü, oda sayısı, ekstra durumlar vesaire gelmektedir. Örneğin fabrika, hastane, okul gibi büyük alanlar için alınan ücretlendirmeler ile evler için alınan ücretlendireler farklı olmaktadır. Bunun dışında hizmeti almak istediğiniz periyotlar da yine ücretlendirmeyi etkileyen önemli faktörler olmaktadır.

Genel olarak temizlik fiyatları bu şekilde belirlenirken bazı firmalar sundukları hizmetlerin çok üzerinde ücretler talep etmekte ve bu konuda son derece aşırıya kaçmaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için bizleri tercih edebilir ve aldığınız hizmetin altında ücret ödeyerek istediğiniz alanın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle lütfen temizlenmesini istediğiniz yaşam alanlarınız için daha sonradan bir aksilik yaşanmaması için randevu alınız.

Günlük Hayatınızı Kolaylaştıran Temizlik

Temizlik şirketleri kişilerin günlük hayatlarını son derece kolaylaştıran ve temizlik gibi bir dertten kurtulmalarını sağlayan son derece öneli kişilerdir. Bizlerde bu konuda hizmet veren ve insanların hayatlarını kolaylaştırmayan çalışan işini son derece bir temizlik şirketi olmaktayız. İzmir temizlik şirketleri arasında da son derece önemli bir yere sahip olduğumuzu da rahatlıkla söyleyebiliriz. İster evinizde ister iş yerinizde veya kamu kurumlarında olmak üzere her türlü alanda son derece etkili ve başarılı temizlik hizmeti sunmaktayız. Bu alanda daha önce yapmış olduğumuz çalışmaları incelediğinizde veya bizlerden daha önce hizmet alan kişilerin görüşlerine baktığınızda ne kadar iyi hizmetler verdiğimizi çok daha iyi bir biçimde görebilirsiniz.

İzmir Temizlik Şirketleri
İzmir Temizlik Şirketleri

İzmir temizlik şirketleri olarak bölgede insanların temizlik hizmetine duyduğu ihtiyacı karşılamak ve etkili bir biçimde sağlıklı mekânlara sahip olmalarını sağlamak üzere çalışmaktayız. Temizlik hizmeti sunarken üzerinde durduğumuz en önemli konulardan biri sağlık konusudur. Bazı firmalar gibi temizlerken daha sağlıksız hale getirme politikası izlemekteyiz. Temizlediğimiz alanların son derece etkili ve sağlıklı bir biçimde temizlenmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Bunun için özel teknolojik cihazlar ve özel temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Ayrıca bünyemizde görevli personellerimiz de bu konu üzerinde titizlikle durmaktadır. Kısacası bizler sizin sağlığınız için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız sizlere de sadece bizler çalışma görevi kalmaktadır.

İzmir Temizlik Şirketleri Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Temizlik şirketi olarak öncelikle istediğiniz alanlarda son derece etkili ve sağlıklı temizlik hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetler kapsamında en ince ayrıntılara kadar detaylı ve titiz çalışmalar yürütmekteyiz. İzmir temizlik şirketleri arasında bu denli detaylı ve titiz temizlik hizmetini alabileceğiniz nadir firmalar arasında yer almaktayız. Bizler ile çalıştığınızda pişman olma veya mağdur olma gibi bir durum asla söz konusu olmamaktadır. Bizler yaşayacağınız temizlik deneyimi belki de bugüne kadar asla yaşamadığınız ve tecrübe etmediğiniz bir deneyim olacaktır. Temizlik konusundaki iddialarımızın ne kadar doğru ve isabetli olduğunu kendi gözlerini ile görmek ve deneyimlemek için daha fazla vakit kaybetmeden iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak temizlik hizmetlerimizden faydalanın.

Temizlik Şirketleri Fiyatları Yüksek mi ?

Temizlik hizmetlerine olan bakış açınızı değiştirecek olan nitelikteki hizmet kalitesi ve anlayışı ile oldukça önde olan firmamız, kaliteli ve son derece uygun fiyata temizlik hizmeti vermektedir. Bu alanda edindiğimiz deneyimlerimiz kıymetli müşterilerimize oldukça kaliteli hizmet vermemize olanak sağlamaktadır. Bu nedenle hizmetlerimizin kalitesine olan sonsuz güvenimiz, temizlikte güvenilir firmalar arasında yer almamızı sağlamaktadır. Sizde İzmir temizlik şirketleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Temizlik konusunda en az sizler kadar titiz ve özenli olan kadromuz, şaşırtıcı bir temizlik keyfi sunmaktadır. Bu alanda temizlik şirketleri ve fiyatları konusunda oldukça kaliteli ve uygun fiyatı bulabileceğiniz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerimizi, sonunda memnun kalacağınızdan emin olarak tercih edebilirsiniz. Bu konuda oldukça kendine güvenen bir temizlik firması olarak, hizmetlerimizin kalitesi, kalite standartları düzeyinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bu güne kadar aldığınız temizlik hizmetleri genelde sizleri genelde hayal kırıklığına uğrattıysa, kalitesi ile her daim müşterilerinin ilgi odağı olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Karşıyaka Temizlik Şirketleri ve fiyatları konusu kişilerin oldukça dikkat etmeleri gereken konular arasında yer almaktadır. Bu konuda hiçbir özelliği ve yararı olmayan temizlik hizmetlerine fazla ücret ödemek yerine, kaliteli ve oldukça uygun fiyatlı olan hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu konuda alanında deneyimli ve ustalık düzeyinde olan personelimiz, hiçbir hizmeti kısıtlamadan sizlere sunmaktadır.

İzmir Ev Temizlik Şirketleri

Coğrafi olarak, Ege Bölgesi’nin tam ortasında bulunan İzmir’in, doğal güzellikleri kadar güzel ve eşsiz olan ev temizlik şirketleri bulunmaktadır. İzmir ev temizlik şirketleri arasında yer alan firmamızda sunduğumuz hizmet kalitesi ile diğer ev temizlik şirketlerine göre rakipsiz bir deneyim sunmaktayız. Son teknoloji olan temizlik gereçlerini kullanarak ev temizlik şirketleri arasında emsali olmayan hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşterinin hayalini kurduğu hijyen ve temizliği sağlayan,  bunun için mücadele eden bir firma olarak paranızın karşılığını, siz değerli müşterilerine fazlasıyla vermekteyiz. Beğenilmeyen temizlik hizmetinden hiçbir ücret talep edilmediği durumlarda gerekli müdahaleleri yaparak kişilere daha iyi bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

İzmir Ev Temizlik Şirketleri
İzmir Ev Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketi olarak her zaman önceliğimiz müşterilerimizin almış oldukları hizmetten memnun kalmaları ve bizler ile çalışmaktan dolayı herhangi bir pişmanlık yaşamamalıdır. İzmir ev temizlik şirketleri arasında bu konu üzerinde en fazla duran ve bu konuyu en fazla önemseyen şirketlerden biri olmaktayız. Bu alanda sahip olduğumuz hizmet anlayışı ve genel olarak yaptığımız işi önemsiyor olmamız bizlerden hizmetten alan kişilerden son derece olumlu geri dönüş olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple bizler de ekstra olarak memnun kalmaktayız ve insanların da memnun kalması ile motive olmaktayız.

İzmir Ev Temizlik Nasıl Hizmet Vermektedir?

Sabah saatlerinde temizlik hizmetine gerekli sayıda personel ile başlamaktadır. Öncelikle;  evde bulunan eşyaların kaba tozu, mikro fiber toz bezleri ile alınmakta, eşya üzerinde gözle görülen herhangi bir toz bırakılmamaktadır. İkinci aşamada, evin tüm odaları son teknoloji sanayi tipi elektrikli süpürgeler ile süpürülmektedir. Toz alma konusunda bile belirli bir oran belirlenmekte ve bu orana göre diğer aşamalara geçilmektedir. Toz oranı istenilen düzeye indirildiğinde, üçüncü aşama olan cam silme işlemine geçilmektedir. Özel eğitimli personellerimiz ile İzmir ev temizlik şirketleri olarak cam silme işlemini de kısa bir zamanda ancak etkili bir biçimde tamamlamaktadır. İster yarı zamanlı, ister tam zamanlı hizmet alma imkânı sunuyor ve müşterilerimizin genel olarak temizlik konusundaki taleplerini geri çevirmiyoruz. Gerektiği takdirde hizmet süresini müşteri memnuniyeti sağlanana kadar ücretsiz olarak uzatmaktayız.

İzmirde Temizlik Şirketleri

İzmirde Temizlik Şirketleri , arasinda herzaman kalitesini yükselten ve sürekli ilk sırada tercih edilen Egem Temizlik Hizmetleri olarak sizlere temizlik adına bildiklerinizin dışında üst düzeyde temizlik  hizmeti vermekteyiz..
 İzmir in tüm semtlerinde olduğu gibi Karşıyaka ve  Çiğli bölgesinde de her zaman tercih ediliyoruz.
Egem Temizlik Hizmetleri bugüne kadar yapmış olduğumuz her temizlikte ve bulunduğumuz her alanda anahtar teslim temizlik garantisi vermekteyiz. Çiğli de bugüne kadar bir çok dolu, boş ev temizliği, Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizliği, dış cephe temizliği, komple bina temizliği, tadilat sonrası temizliği, su baskını temizliği, yangın sonrası temizliği, cafe bar temizliği, dükkân temizliği, mağaza temizliği, ibadethane temizliği gibi her alanda hizmetlerimiz mevcuttur..
Bildiğimiz gibi bazı durumlar içinden çıkamıyacağımız bir hal alır. Ne zamanımız ne de tek başına gücümüz yetmeyebilir. Tadilat veya inşaat sonrası temizliklerinde bu büyük bir sorundur. İzmir Temizlik Hizmetleri olarak bizi tercih ettiğinizde işin içinden çıkamadığınız her durumu sorunsuz detaylı ve steril bir şekilde ayni gün olmak koşuluyla çözüyor.
İzmir temizlik şirketi bu anlamda deneyimli kadrosu, son sistem teknolojik ürün ve malzemeleriyle tüm eğitimini tamamlamıştır. Kullanılan her temizlik malzemeleri sağlık bakanlığı testinden geçmiş ve dezenfekte konusunda eğitim almış personelleriyle her daim müşteri memnuniyeti toplamktadir.. Surekli aldigimiz besinler dışında temzilik malzemelerindeki kimyasalları da sürekli soludugumuzu  düşünürsek önemini iyice anlamış oluruz. Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan ürünler astım ve alerjik reaksiyona yol acabilen kanserojen ürünlerdir. Üstelik çocuklarımız için bunu düşünmek bile acı vericidir. Işıl ışıl parlayan bir evin sadece temizlikten ibaret olmadığının önce sağlıklı malzemelerle olduğunun bilincindedir.
Her koşulda her zaman ve her saatte 7/2401 bize ulaşabilirsiniz…
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı tertemiz günler dileriz….

 

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

 

Yorum yaz

İzmir Temizlik Şirketleri (1 Yorum)

  1. Şirketiniz çok mennun kaldım.Profesyonelleriniz işini özenle yapıyor.Takdir ediyorum sizi.Fiyatlarda çok uygun piyasaya göre herkese tavsiye ederim

Hemen Arayın