x

Temizlik şirketleri bilindiği gibi belirli bir ücret karşılığında evinizde ofisinizde veya istediğiniz farklı alanlarda temizlik görevini yerine getirmektedir…

Bazı firmalar bu hizmet karşılığında son derece fahiş fiyatlar talep etmektedir. Talep ettikleri ücretin karşılığında sunmuş oldukları hizmette yeterli olmamaktadır. Bizler İzmir’de hizmet veren önemli bir temizlik şirketi olarak en uygun İzmir temizlik şirketleri fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz uygun fiyatlı temizlik hizmetinin yanında son derece etkili de hizmetler sunmaktayız. Sizlere kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız ve böylece de hem başarılı temizlik hizmeti alabiliyorsunuz hem de bunun için çok fazla ücret ödemenize gerek kalmıyor. Bu fırsattan faydalanmak için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve hizmet almak istediğinizi bildirmektir.

İzmir Temizlik Şirketleri Fiyatları
İzmir Temizlik Şirketleri Fiyatları

En iyi temizlik hizmetini sunduğunu belirterek insanlardan oldukça yüksek rakamlar talep eden firmaların aksine bizler uygun fiyatlı ancak son derece kaliteli temizlik hizmet sunmaktayız. Bu konuda da son derece iddialı ve kendimizden emin konuşmaktayız. İzmir temizlik şirketleri fiyatları arasında sunmuş olduğu hizmetin yanında en uygun ücretlendirme bizlere ait olmaktadır. Vaat ettiğimiz hiçbir konunun altı boş olmamakta ve bizler her birinin altını doldurabilmek adına tüm ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Öncelikle müşteri memnuniyeti diyerek kendi kazancımızı ikinci plana atmaktayız.

İzmir Temizlik Şirketleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Temizlik fiyatları belirlenirken bazı kriterler dikkate alınır ve bu doğrultuda ücretlendirmeler oluşturulur. İzmir temizlik şirketleri fiyatları da doğal olarak aynı biçimde belirli kriterler doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu kriterlerin başında temizlenecek olan alanın büyüklüğü, oda sayısı, ekstra durumlar vesaire gelmektedir. Örneğin fabrika, hastane, okul gibi büyük alanlar için alınan ücretlendirmeler ile evler için alınan ücretlendireler farklı olmaktadır. Bunun dışında hizmeti almak istediğiniz periyotlar da yine ücretlendirmeyi etkileyen önemli faktörler olmaktadır.

Genel olarak temizlik fiyatları bu şekilde belirlenirken bazı firmalar sundukları hizmetlerin çok üzerinde ücretler talep etmekte ve bu konuda son derece aşırıya kaçmaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için bizleri tercih edebilir ve aldığınız hizmetin altında ücret ödeyerek istediğiniz alanın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle lütfen temizlenmesini istediğiniz yaşam alanlarınız için daha sonradan bir aksilik yaşanmaması için randevu alınız.

Bizi Takip Edin:

Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

 

İzmir Temizlik Şirketleri Fiyatları (1 Yorum)

  1. Şirketiniz çok mennun kaldım.Profesyonelleriniz işini özenle yapıyor.Takdir ediyorum sizi.Fiyatlarda çok uygun piyasaya göre herkese tavsiye ederim

Hemen Arayın