x

İzmir Günlük Ev Temizliği Hizmetleri

İzmir günlük ev temizliği gerçekleştirilmesi birçok kişi için son derece sıkıcı ve boş yere zaman alan bir durumdur. Günümüz koşullarında birçok insanın bu iş için ayıracak vakti olmamaktadır. Bunun yanında evlerin günlük olarak toplanması ve temizlenmesi de şart olan bir durumdur. Bu durum için en iyi çözüm iyi bir firmadan günlük ev temizlik hizmeti almak ve evinizin günlük olarak temizlenip toplanmasını sağlamaktır. Bu hizmetten faydalandığınız da eviniz her daim temiz ve derli toplu olacaktır. İzmir günlük ev temizliği firması olarak bizler bu konuda tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan biri olmaktayız. Bizlerden istediğiniz zaman hizmet almak için yalnızca iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olmaktadır.

 

İzmir Günlük Ev Temizliği
İzmir Günlük Ev Temizliği

 

Günlük ev temizliği derinlemesine olarak yapılan aylık veya farklı periyotlar ile yapılan temizlik işleminden farklı olarak gerçekleştirilir. Daha yüzeysel ve daha günlük dağılmalar ve kirlenmeler temizlenir. Günlük ev temizliği konusunda hizmet veren bir firma olarak bizler günlük temizlikte bile derinlemesine temizlik hizmeti saplamaktayız. Bu kapsamda yapılan işlerden biraz bahsedecek olursak. Günlük ev temizliğinden faydalandığınızda bu kapsamda alacağınız hizmetler genel olarak şöyle olmaktadır.
  • Etrafın tozunun alınması ve yerlerin silinmesi
  • Genel toplama ve düzenleme işlemleri
  • Mutfağın temizlenmesi ve çöplerin boşaltılması
  • Yerlerin ve koltuk altlarının elektrikli alınması

 

İzmir Günlük Ev Temizliği Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İzmir Günlük ev temizliği konusunda bir firma ile çalışmaya karar verdiğinizde doğru firmayı bulma ve çalışmaya başlama aşamaları biraz sancılı geçebilmektedir. Çünkü bu konuda her firmaya güvenilememekte ve doğal olarak da son derece sıkıntılı durumlar yaşanabilmektedir. Bu konuda bir firmadan destek almadan önce kullanıcı yorumlarını ve kişilerin firma hakkındaki genel düşüncelerini mutlaka incelemeniz gerekmektedir. İzmir günlük ev temizliği firması olarak bizler bu konuda güvenebileceğiniz ve gönül rahatlığı ile evlerinizi teslim edebileceğiniz nadir firmalardan biri olmaktayız. Hakkımızda yapılan yorumları ve daha önce bizlerden hizmet alan kişilerin düşüncelerini incelediğinizde bunu çok daha iyi görebilirsiniz. Ya da hiç bunlar ile uğraşmayarak direk bizlerden hizmet alıp da yine aynı biçimde ne kadar iyi ve güvenilir olduğumuzu görebilirsiniz.

 

İzmir Günlük Ev Temizliği olarak sunduğumuz hizmetler

 

Günlük yaşantımızda, bulunduğumuz ortamın, oturduğumuz yerin, hijyenik olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra, yapılmış temiz ve düzenli bir evde yaşamak, insana rahatlık, ferahlık ve huzur verir. Yerlerdeki çöp kırıntıları, raflarda ve yüzeylerdeki toz birikintilerini kimse hoş karşılamaz. Hanımların, çoğu zaman ya da her gün temizlikle uğraşacak zamanları olmuyor. Çalışan bayanlar açısından, izin günlerinde günlük ev temizliği yapmak adeta işkence gibi gelebilir. Ailesine veya kendine ayırdığı vakti temizlikle geçirmek, o kişi için mecburi ve sıkıcı bir iş olarak gelecek ve hafta sonu tatilinde dinlenmesini engelleyecektir.

 

İzmir günlük Profesyonel ev temizliği, ancak işinde uzman olan izmir temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Ev hanımı da olsanız, çalışan da olsanız, dört dörtlük bir temizlik yapmanız gerçekten çok zor bir iştir. Temizliğin kendine özgü ince ayrıntıları ve tekniği olduğunu unutmamak gerek. Her işte olduğu gibi, temizlik deyip geçmemek gerek. Temizlik yaparken ilk olarak temizlik malzemelerinin, insan sağlığına zarar vermeyen ve kaliteli ürünler olması gerekiyor. Ayrıca hanımlar, evlerinde temizlik yaparken ne kadar titiz davransalar da, profesyonel bir ev temizliği şirketi kadar temizleyemezler.

 

Profesyonellik ve teknik titizlik isteyen bir iştir. Bilindiği gibi, sağlığın yolu temizlikten geçer. Evlerin ve iş yerlerinin, periyodik olarak temizliği çok önemlidir. Neyse ki; böyle durumlar için İzmir ev temizlik şirketleri imdadınıza yetişiyor.

 

Egem Temizlik  Grubu, İzmir ev temizlik şirketi olarak tecrübeli elemanlarımız, teknik donanımlı ekiplerimizle,  size en güvenilir şekilde hizmet sunmaktayız. Yaptığımız Ev Temizlik Hizmetleri, evin alanına ve durumuna göre; boş ev, eşyalı ev, boş daire, inşaat sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, su baskını sonrası temizlik, yazlık ev, dubleks ev,  yeni ev temizliği gibi bir çok şekilde uygulanmaktadır.

 

İzmir Günlük Ev Temizliği
İzmir Günlük Ev Temizliği

 

Günlük Ev Temizliklerinde Sigorta

İzmir Günlük Ev temizliği kimi için eğlenceli bir ritüelken, kimi için de can sıkıcı bir zaman kaybıdır. Ancak kabul edilmesi gerekir ki temizliğin hijyen de sağlayabilmesi için profesyonel ellerden çıkmış olması gerekir. Bizler İzmir ev temizliği firması olarak, en kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile temizlik hizmeti veriyoruz. uzun süre kalıcı ve hijyen sağlayan bu hizmetlerimiz sayesinde zamanınız da size kalıyor.

 

Pek çok firma ev temizliği hizmeti verebilir. Ancak hepsi aynı kalitede ürün kullanmaz. Firmamızın kullandığı tüm temizlik ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı ve 1. Sınıftır. Yani asla hijyen sağlarken sizin sağlığınızı da tehdit etmez. Özellikle de evlerinizde evcil hayvan ya da küçük bebek, çocuk var ise bu kıstas önem taşımaktadır.

Sigortalı Temizlik Hizmetleri

Gündelikçi bir eleman ile çalışırsanız, bu elemanın sigortasını yapmak durumundasınız. Aksi halde çalışan elemanın temizlik işleri esnasında başına bir iş gelmesi sizi sorumlu yapar. Ancak bizler İzmir ev temizliği firması olarak sizlere yönlendirdiğimiz tüm elemanlarımızın sigorta işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

 

Ayrıntılı temizlik için artık saatlerinizi ayırmanıza ve yorulmanıza gerek bulunmuyor. Dilerseniz anahtarınızı bırakıp gidebilir, boş zamanınızı sevdiklerinizle değerlendirebilirsiniz. Evinize döndüğünüzde her yerin ışıl ışıl olduğunu görebilirsiniz. Üstelik son derece ekonomik rakamlara sahip olan firmamız, başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir fiyat politikasına da sahip. Hemen arayın ve randevunuzu oluşturalım.

 
Bizi Takip Edin:

 

Yorum yaz

Hemen Arayın