x

Dikili Temizlik Şirketi, Ev ve Ofis Temizliği , deneyimli ve eğitimli personel ile en son teknolojik makinelerimizle tüm temizlik hizmetlerinizi özenle ve en uygun fiyatla yerine getiriyoruz.

Dikili Temizlik Şirketi, Evdeki dağınıklıklığın toparlanması ev işleri içinde en yorucu olanıdır. Evinizi hemen hemen köşe bucak temizlersiniz, fakat ertesi gün bir bakarsınız ortalıkta temizlikten eser yoktur. Bu da rutin olarak bu kabusun tekrarlanmasına yol açar ve sizi ev işlerinden soğumaya sürükler.

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir firmaya ihtiyacınız varsa ve İzmir’ de oturuyorsanız İzmir Temizlik firmamız aradığınız en iyi temizlik firmalarından birisidir.

Bizi Arayın : 0232 362 01 00

Dikili Temizlik Şirketi, günlük hayat maratonunda kendinize dahi zaman ayıramazken, ev temizliğinde geçen süreyi hesaba katınca temizlik adeta sizin için bir kabusa dönüşür.

İzmir Koltuk Temizliği

Yorgunluk da cabası tabi. İçinizdeki ses bir yandan? Boş ver temizlik şirketi araştır’’ derken, diğer yandan? Zaten benim yaptığım gibi yapamazlar. Sonra tekrardan ben temizlik yapacaksam ne anlamı var, hem cebime hem zamanıma yazık’’ diye düşünürsünüz.

Bizler, “Sizin eviniz,bizim evimizdir.’’ anlayışıyla, tıpkı sizin gösterdiğiniz özveri ve itinayla çalışacak olan kadromuzla her çeşit temizlik hizmetini sizlere sunmak için buradayız.

Eğer Dikili Temizlik Şirketi‘ne ihtiyacınız var ise bizimle hemen iletişime geçerek kaliteli, modern ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden anında yararlanabilirsiniz. Kullandığımız temizlik malzemeleri son derece kaliteli ve en iyi teknolojik imkanları sunmaktayız.

İşyerleri ve kurumsal noktalar için temizlik bir prestij göstergesidir. Plaza, banka, AVM gibi yapıların dışı da en az içi kadar temiz olmalıdır. Tabi bunun için yalnızca insan gücü yeterli olmayacaktır. Asansörlü vinç sistemlerimiz bizlere, hem hızlı, hem de güvenli bir temizlik hizmeti sunmamızı sağlıyor. Üstelik usta çalışanlarımız ve teknolojik teçhizatlarımızı bir araya geldiğinde, sizlere kusursuz hizmet sunabiliyoruz.

Koltuk Temizliği

Villa, apartman ya da genel temizlik için, gündelikçilerin amatör hizmetlerinden ve faiş fiyatlarından sıkıldıysanız hemen arayın. Çünkü firma olarak her zaman en ekonomik fiyat politikasına sahibiz. Üstelik en donanımlı ekipmanlar ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

İzmir Temizlikçi Fiyatları

Temizlikte kaliteye önem vermekteyiz. Çünkü temizlik, beraberinde düzeni, hijyeni ve sağlığı da getirmelidir. Buna bağlı olarak da geçmişten günümüze,  yenilenerek büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli bir temizlik hizmeti için, asansörlü, vinçli sistemler gibi teknolojik teçhizatları aktif olarak kullanmaktayız. İzmir’in en çok tercih edilen temizlik firmalarından biri olan bizler, kurulduğumuz günden bu yana en ekonomik rakamlar ile hizmet vermekteyiz. Üstelik verdiğimiz hizmet konusunda daima kusursuz olmayı ilke edinmiş durumdayız.


Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Yorum yaz

Hemen Arayın