x

Kemalpaşa Temizlik Şirketi, Ev ve Ofis Temizliği

Kemalpaşa Temizlik Şirketi, kaliteli ve uygun fiyatı bir temizlik şirketine mi, ihtiyacınız var? kafanıza takmayın bizi arayın sağlıklı, hijyenik bir şekilde lekeleri ortadan kaldıralım. Bunun dışında gün geçtikçe tozlanan koltuklar sizler ve çocuklarınız için zararlı olabilir.

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir firmaya ihtiyacınız varsa ve İzmir’ de oturuyorsanız İzmir Temizlik firmamız aradığınız en iyi temizlik firmalarından birisidir.

Bizi Arayın : 0232 362 01 00

Kemalpaşa Temizlik Şirketi, deneyimli ve eğitimli personel ile en son teknolojik makinelerimizle tüm temizlik hizmetlerinizi özenle ve en uygun fiyatla yerine getiriyoruz.

İzmir Koltuk Temizliği

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yoluna devam etmekte olan Temizlik firmamız, siz değerli müşterilerimize 2004 yılından beri hizmet vermektedir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile İzmir’de önemli bir yere sahip olan firmamız; eğitimli personelleri ile kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Eğer Kemalpaşa Temizlik Şirketi‘ne ihtiyacınız var ise bizimle hemen iletişime geçerek kaliteli, modern ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden anında yararlanabilirsiniz. Kullandığımız temizlik malzemeleri son derece kaliteli ve en iyi teknolojik imkanları sunmaktayız.

İşyerleri ve kurumsal noktalar için temizlik bir prestij göstergesidir. Plaza, banka, AVM gibi yapıların dışı da en az içi kadar temiz olmalıdır. Tabi bunun için yalnızca insan gücü yeterli olmayacaktır. Asansörlü vinç sistemlerimiz bizlere, hem hızlı, hem de güvenli bir temizlik hizmeti sunmamızı sağlıyor. Üstelik usta çalışanlarımız ve teknolojik teçhizatlarımızı bir araya geldiğinde, sizlere kusursuz hizmet sunabiliyoruz.

Koltuk Temizliği

Villa, apartman, Kemalpaşa Temizlik Şirketi ya da genel temizlik için, gündelikçilerin amatör hizmetlerinden ve faiş fiyatlarından sıkıldıysanız hemen arayın. Çünkü firma olarak her zaman en ekonomik fiyat politikasına sahibiz. Üstelik en donanımlı ekipmanlar ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

İzmir Temizlikçi Fiyatları

Temizlikte kaliteye önem vermekteyiz. Çünkü temizlik, beraberinde düzeni, hijyeni ve sağlığı da getirmelidir. Buna bağlı olarak da geçmişten günümüze,  yenilenerek büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli bir temizlik hizmeti için, asansörlü, vinçli sistemler gibi teknolojik teçhizatları aktif olarak kullanmaktayız. İzmir’in en çok tercih edilen temizlik firmalarından biri olan bizler, kurulduğumuz günden bu yana en ekonomik rakamlar ile hizmet vermekteyiz. Üstelik verdiğimiz hizmet konusunda daima kusursuz olmayı ilke edinmiş durumdayız.

Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıradadır.  Hizmetimiz tavandan zemine her yeri kapsamaktadır. Son nesil temizlik ekipmanları ile hizmetinizdeyiz. Pisliğin olduğu her yerde kaliteli, teknolojik ve güler yüzlü temizlik hizmeti veren firmamızı tercih ettiğiniz için, güveniniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Bizi Tercih Eden Müşteri Yorumlarından Bazıları : 

Nezaket Demir ; Evimin temizliği için göndermiş olduğunuz arkadaşlara teşekkür etmek istedim çalışma sisteminiz aynı sitenizde bahsetmiş olduğunuz gibiymiş kesinlikle böyle bir şey beklemiyordum tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim
Nezaket Demir / Evka 3 Bornova

Fatoş Demirbaş ; Arkadaşımın tavsiyesi ile sizinle irtibata geçmiştim Gerçekten bahsedildiği gibi bir temizlik anlayışı ile karşılaştım web sayfanızı bulup yorum yapmak için biraz uğraştım ama teşekkür etmeyi borç saydım kendime sizleri bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğimden kuşkunuz olmasın iyi günler dilerim.

Yaşar ipek Cansever ; Bildiğiniz gibi sizlerle fırsat günleri aracılığı ile tanışmıştık Bu kadar iyi bir iş kesinlikle beklemiyordum Her ay fırsat günü yapıyormusunuz belli günleriniz varmı belirtirseniz çok memnun olurum teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular :

Temizlik Firmanız hangi bölgelere hizmet vermektedir ?

Ankara’da faaliyetini sürdüren Pro Plus, bölgenin en güçlü temizlik şirketi olarak gösterilmektedir. Ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, Avm temizliği, okul temizliği alanları için Ankara’da hizmet verilmektedir.


Karşıyaka/İzmir 0232 362 01 00

Yorum yaz

Hemen Arayın